[ Zevs85 @ 08.09.2004. 23:45 ] @
Pozdrav!

Imam problem pri otvaranju stranica, nekad se desava da se zamrzne ceo prozor (IE) i onda nastavi da radi. Ne razumem ga! Desava mi se da zakucaju svi prozori i moram da ubijem proces! Pravi problem sa stranicama koje provereno nemaju nesto neobicno (neku reklamu ili nesto slicno), jedino ako se buni zbog java scripti ili AktiviX-a.....

Jel se jos kome ovo desava!
Gledao sam kao podesavanje stavio sam cak nivo zastite na low, ali ponovo problemi....
[ Zevs85 @ 08.09.2004. 23:47 ] @
Eee, evo sad sam primetio da kad kliknem "pracenje teme putem interneta" i tu se buni....!
[ zoran0406 @ 09.09.2004. 00:29 ] @
i meni se to desava kada i kada otvaram homepeage(google), ali nadam se da je to tako jer koristim beta verziju, kao i da ce prestati kad instaliram finalnu verziju.
[ Zevs85 @ 09.09.2004. 14:45 ] @
Ja koristim finalnu, ne znam koliko je valjda oko 260-270MB
[ BytEfLUSh @ 09.09.2004. 14:52 ] @
To je sasvim normalno ponašanje IE-a.

Mada, mogao bi malo i da odskeniraš sistem SpyBot-om ili AdAware-om...
[ Vesa 77 @ 09.09.2004. 16:02 ] @

Kad ste vec ovde:Kako da instaliram SP2?
Downloadovao sam beta verziju ali nece da se instalira! Mislim da je problem u tome jer mi windows nije registrovan!
Kako da registrujem Windows XP SP1 ???
Hajde pomozite!!!
[ zoran0406 @ 09.09.2004. 16:16 ] @
Citat:
Vesa 77: Kad ste vec ovde:Kako da instaliram SP2?
Downloadovao sam beta verziju ali nece da se instalira! Mislim da je problem u tome jer mi windows nije registrovan!
Kako da registrujem Windows XP SP1 ???
Hajde pomozite!!!


moras prvo promeniti "key" windowsa, a za to iskoristi program koji mozes naci ovde: [] i kada promenis key, sve ide glatko!
savet: skini finalnu verziju, ili je naruci na MS sajtu, besplatno je skroz (kao sto je neko vec pomenuo to samo ne znam u kojoj temi), samo je mana sto stize za 28 dana!
pozdrav

Mod: obrisan link ka crack-u.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 09.09.2004. u 19:03 GMT]
[ Vesa 77 @ 09.09.2004. 16:28 ] @

Link koji si ostavio za skidanje ovog cracka ne radi???
Da nisi ispustio neko slovo ili je problem sto koristim OPERU kao browser a ne IE???
[ Vesa 77 @ 09.09.2004. 16:36 ] @


Ne ne ne redi ni sa IE???
Nesto nije u redu sa linkom! Hajde proveri !!!
[ vindic8or @ 09.09.2004. 16:40 ] @
problem je sto imas instaliranu verziju windowsa sa serijskim brojem koji je registrovan od strane microsofta kao piratski. lek za ovo bi mogao da bude, kupovina originalnog softvera, ili pak preregistracija ... ali po pravilima, na es je zabranjen warez trade, iz vise razloga, tako da bi te stvari morali da radite preko pm, ne javno.
[ ghost2k3 @ 09.09.2004. 17:54 ] @
Jel neko porucivao sp2 da mu dodje na disku?
Jeli to stvarno dzabe? Znam da pise 0,00$, ali da mi posalju dzabe amo cd ... iz ms?
Probao bih, ali nisam im ni ovo dosad platio, pa me sramota da jos nesto trazim dzabe :)
[ cicika @ 09.09.2004. 18:25 ] @
Ja sam poručila. Sve je prošlo OK, stigao je i mejl od MS-a sa potvrdom o porudžbini, čekam da stigne... što će biti za dve do tri nedelje, ako mi ga ne maznu u pošti :)
I, da, totalno je besplatno, sem poštarine, naravno.
[ Safet Beriša @ 09.09.2004. 18:40 ] @
Naručih i ja ali u mailu piše:
Citat:
CD Cost: Free

Shipping Charge: Free

Što znači da se ne plaća ni poštarina.
[ cicika @ 09.09.2004. 18:44 ] @
Nisam obratila pažnju. Tim bolje!
[ zoran0406 @ 09.09.2004. 20:46 ] @
i ja sam narucio, i takodje mislim da se ne placa ni postarina.
imam vec jedno iskustvo sa narucivanjem besplatnih stvari iz Evrope, i naravno, oni nisu prevaranti kao mi, ako kazu da je nesto besplatno, onda je besplatno!
nadam se da su "vesa 77" i prijatelj koji je postavio temu sada zadovoljni, i mogli bi kad zavrse posao da kazu da li je uspelo!
Hvala "vindic8or"-u na informaciji!
[ Vesa 77 @ 12.09.2004. 21:29 ] @


Evo da dovrsim! Beta verzija mi i dalje ne radi,pa sam resio da sacekam finalnu verziju! Procitah negde da izlazi za par dana!?!
Znam da ga ima svuda i da se moze skinuti,ali u potrazi sam i za novim xp ciji serijski broj nije obelezen kao piratski,pa da mi ponovni download ne bude ponovo uzaludan!!!
Hvala vindic8or sto mi je otvorio oci!!! Naime procitao sam na ms sajtu neke faq-u na temu serijskih brojeva,ali jednostavno nije mi padalo na pamet da je to moj problem!
Hvala na pomoci!!!
[ BytEfLUSh @ 13.09.2004. 01:22 ] @
Ne razumem... Još uvek čekaš finalnu verziju ili šta...?

Inače, negde sam pročitao da finalna verzija dozvoljava instalaciju na piratske XP-ove, ali nisam to lično probao...
[ Black_eyed @ 13.09.2004. 13:08 ] @
Radi WinXP SP2 na piratskim WinXP.

Doduse kada se instalira, instaliraj WinXP+SP1 i koristi listu serijskih brojeva koje su ljudi provalili da rade.

Znaci ne treba vam registrovan WinXP za SP2.

SP2 Final - pa recimo na DIGITAL!-ovom CD...sta se zezate oko narucivanja diskova.
[ BytEfLUSh @ 13.09.2004. 19:10 ] @
Zato što je besplatno?
[ byM4k5 @ 14.09.2004. 23:14 ] @
Malo ste skrenuli sa teme!

Zevs85, mislim da je vrijeme da probas neki drugi browser...
[ Black_eyed @ 15.09.2004. 06:29 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Zato što je besplatno?


Pa da, zasto bi smo otezavali stvar Microsoftu. Po ceni od jednog CD dobice lepo kucne adrese svojih korisnika. Zgodna stvar za BSA :))))

Znam da je ovo malo paranoicno ali svoju zemaljsku adresu ne dajem nigde na net-u, razmislite malo o tome pre nego sto se pecate kao muve na besplatne CD-ove.

[ BytEfLUSh @ 15.09.2004. 16:09 ] @
Jesi, mnogo si paranoičan. Još uvek ne vidim šta je loše u tome što im daješ svoju kućnu adresu?

Dobro, recimo da Microsoft propadne, Bill Gates izgubi novac, kuću, ... i onda reši da pogleda listu svih adresa u bazi podataka bivšeg Microsofta, vidi tvoju i reši da traži od tebe da mu dopustiš da se useli u tvoju kuću, pošto u EULA za SP2 piše da on ima to pravo....

Da...
[ Vesa 77 @ 16.09.2004. 20:51 ] @

Evo ja sam resio svoj problem!
Lepo pokrenuo Windows update,automatski mi se instaliralo par zakrpa,i onda na red dosao i SP". Prihvatio download i instalacija krenula i zavrsila se uspesno!!!
Jedna dobra vest je da SP2 ima "samo" 108 Mb,a losa je da ne mozete snimiti taj exe fajl,vec se samo automatski instalira!
Ja sam vec imao Windows XP SP1,a sa SP2 mi i dalje svi programi savrseno rade,nema pucanja Opere ni bilo kog drugog programa....
Vidno se primecuje da je zastita povecana,cak insistira na instalaciji anti-virusa,a i firewall zna da pita da li zelite da nesto blokira ili ne!!!
Sve u svemu,ja sa piratskom verzijom XP-a nisam imao problema,pa verujem da ga niko nece ni imati!!! Cak sam sada i registrovao svoju verziju OS-a,preko wizarda,i sve savrseno radi!
A sto se tice IE-a....
Ma Opera je zakon!!!