[ santo @ 10.09.2004. 16:33 ] @

Nakon sta sam preslusao neke pjesme na jednoj web stranici da li je moguce da ih opet poslusam (work ofline). Prijatelj mi kaze da se to moze nekim programima kao sta je npr. Real Player i sl.
Ako netko nesto zna o tome molio bih da mi objasni.
[ byM4k5 @ 12.09.2004. 01:29 ] @
Download-uj ih!
[ haker @ 13.09.2004. 20:44 ] @
mislim da moze, odi na offline na sajt pa vidi, ali mislim da ima boljih rjesenja.!
[ mitar1982 @ 14.09.2004. 12:50 ] @
Ja skidam Real audio streamove pomoću Net Transport programa. Jedini način da slušaš offline streamove je da ih skineš pomoću nekog programa.
Nisi naveo u kom je formatu muzika, ali poseti http://all-streaming-media.com...g-video-recording-software.htm , tu ćeš možda naći ono što te zanima.
[ BytEfLUSh @ 14.09.2004. 15:03 ] @
Pa uvek se skida pomoću nekog programa..

Međutim, ako si mislio na neki specijalizovan program - to uopšte nije neophodno - moš skidat iz kog god Download Manager-a hoćeš, samo treba malo znanja...
[ mitar1982 @ 14.09.2004. 15:56 ] @
Poenta priče je da ne može da klikne u Internet exploreru na Save As i da skine pesmu. Za druge programe ne znam, nisam ih koristio, a Net Transport sam naveo zato što ga ja koristim.
[ byM4k5 @ 14.09.2004. 23:21 ] @
Moze i sa Save As! Naravno, treba ti link od tog file-a. Njega mozes nabaviti, ako malo virnes u source stranice ili, ako koristis Mozillu, desni klik -> View Page Info -> Media. Ne znam da li ovo radi i na FireFox-u. Onda link prebacis u neki graficki HTML editor (FP, DW...) i snimis kao neko-ime.htm. Zatim otvoris u omiljenom browseru...
[ marko37 @ 16.09.2004. 00:16 ] @
Skini onaj .ra fajl koji ti nudi za startovanje stream-a. Ako je starija verzija u pitanju, pogledaj malo taj fajl i naćićeš klasičan link za .ram ili .rm fajl koji te interesuje. Posle toga ga download-uješ kao i svaki drugi.

--

I"ve got a mind like a steel trap - rusty, and illegal in 37 states.