[ flOorKilla @ 12.09.2004. 11:43 ] @
kako maknuti outlook sa pc-a? radi se outlook express naravno.
inace ga koristim ali bi ga ponovo instalirao jer nesto ne valja snjim, naime kad ulazim u program, treba mu 20 sekundi da udje, i to od nedavno, a ne znam zasto.

[Ovu poruku je menjao Goran Mijailovic dana 27.12.2005. u 12:01 GMT+1]
[ stil @ 12.09.2004. 12:01 ] @
start,Settings,Control Panel,Add or Remove Programs,Add/Remove Windows Components,nađeš šta hoćeš da izbaciš,odštikliraš,Next.


Pozdrav.
[ Black_eyed @ 13.09.2004. 13:12 ] @
Hoce to ako si prckao oko Windows Messanger-a.

Znaci ako si uklanjao Messanger-a hoce da zeza OE. Ima neki reg key koji se nadje i izbrise i sve se vrati u normalu.

[ enterpriserx @ 13.09.2004. 19:13 ] @
Ako obrises Outlook Express, onda Microsoft Outlook nece da radi, samo da znas.

Bolje bi bilo kroz XPov Select user Preferences da satvis "Deny Permission" na Outlook Express, ko da si ga izbrisao. (Service Pack 1 minimalan)
[ BytEfLUSh @ 14.09.2004. 02:52 ] @
Hm da ali ja mislim da on hoće da reinstalira OE, a ne da ga trajno ukloni...
[ flOorKilla @ 14.09.2004. 22:21 ] @
aha nisam znao da microsoft outlook nece radit ako maknem express.....
ma...stvarno mi ovo vec ide na zivce, po 20ak sekundi treba da se digne, ak ne i vise. da prckao sam po regitryu (iskljucio messanger) znaci postoji sansa da ga vratim u normalu?
[ stil @ 14.09.2004. 22:57 ] @
Pa probaj da ponovo instaliraš Messenger itd.

start,Settings,Control Panel,Add or Remove Programs,Add/Remove Windows Components,nađeš šta hoćeš da instaliraš,štikliraš,Next.

Tražiće ti instalacioni disk.


Pozdrav.
[ Vranac @ 14.09.2004. 23:59 ] @
nisi bas ni skinuo messanger samo si ga onesposobio, a oe ga trazi i zato stanka.
elem
idi na start -> run
pa onda ukucaj ovo

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove

I nema vise messangera i oe radi kako treba
[ Vranac @ 15.09.2004. 00:01 ] @
Citat:
enterpriserx: Ako obrises Outlook Express, onda Microsoft Outlook nece da radi, samo da znas.

Bolje bi bilo kroz XPov Select user Preferences da satvis "Deny Permission" na Outlook Express, ko da si ga izbrisao. (Service Pack 1 minimalan)


Otkud to? Nisam znao, daj mi malo vise podataka o tome, sta nece raditi?
Znam da OL koristi OE kao news client i to je to.