[ WebHosting @ 18.09.2004. 10:11 ] @
Zdravo,

Ovih dana treba da kupim tel. centralu za min. 6 ulaznih linija i min. 12 izlaza. Cuo sam da ima i polovnih centrala koji se uvoze iz inostranstva, pa i to dolazi u obzir. Koji model mi preporucujete, po kojoj ceni i gde mogu da kupim?

Hvala,
Marko
[ MyWay @ 18.09.2004. 13:09 ] @
Klasika...
Da bi dobio smislene i konkretne odgovore, moraju biti i pitanja konkretnija.
Aj' da i ja ne tupim, iz tvog posta cenim da nisi neki zahtevni korisnik, ali u svakom slučaju ti ne bih preporučio ništa ispod Panasonic TD816.
[ Dejan2003 @ 23.09.2004. 10:23 ] @
trenutno je na nasim prostorima najeftiniji je Panasonic, MyWay je u pravu za TD816, lako mozes da je prosiris za tvoje tel linije, mozes da stavis neki GSM ili VOIP Gateway, kao i da up-greade verzije ili installaciju PRI ili BRi ISDN.
Sa strane servisiranja imas mnogo likova koji je mogu popraviti ili upgradovati.

Moj savet ti je da uzmes Panasonic KX-TDA 30 ili mozda TDA100 koje su IP PBX i imaju strasno dobre Dect mogucnosti, i nema sumnje da ce se one u buducnosti i najvise ugradjivati, barem na ovim prostorima...
[ mvojkan @ 28.09.2004. 20:03 ] @
Ako jos nisi resio problem javi.Siemens ti je takodje u igri pogotovo ako nameravas da koristis BRI ISDN.