[ Proko @ 22.09.2004. 12:37 ] @
Kada otvorim Acrobat Reader i sa njim neki PDF fajl, nema problema, ali kada kliknem na neki PDF fajl, otvaranje traje nekoliko minuta! Sa verzijama Readera do 4 to nije slučaj, ali sa njima nemam thumbnails slike, već samo prazne kvadratiće. To ranije nije bio slučaj, ali posle poslednje instalacije OS-98SE je tako. Šta da radim?
[ VRKY @ 22.09.2004. 12:45 ] @
Mislim da će tvoj problem riješiti Adobe Reader Speedup
Potraži taj progi na netu.... Jer ne znam di se može skinuti,ja sam ga imao na nekom CD-eu
[ Proko @ 22.09.2004. 22:58 ] @
Hvala, ali nije pomoglo. Našao sam taj program, i isto je kao i bez njega.
Ima li neko drugu ideju?
[ cicika @ 22.09.2004. 23:17 ] @
Zar taj programčić ne služi ubrzavanju otvaranja PDF fajlova na netu?
[ VRKY @ 23.09.2004. 05:49 ] @
Kolko se ja sijećam kad sam ga bio koristio brže mi se učitavao program kad ga pokrećem....
[ mikaso @ 23.09.2004. 11:06 ] @
Probaj da drzis SHIFT dok otvaras .pdf fajl. Pozdrav!
[ marko37 @ 23.09.2004. 11:38 ] @
Citat:
Kolko se ja sijećam kad sam ga bio koristio brže mi se učitavao program kad ga pokrećem....



Da, tako što ne učitava plugin-ove. Istovetni rezultat se dobija držanjem Shift tastera kad se pojavi splashscreen.

Osim toga, zar nije reinstalacija Acrobat Reader-a najjednostavnije rešenje?

--

A hundred thousand lemmings can"t be wrong.
[ Proko @ 23.09.2004. 13:02 ] @
Tačno, kada držim Shift brže se učita, ali nije to problem,(radi se o desetak sekundi).
Kada se pojavi splashscreen sve jednostavno stoji minut, dva ,tri, pa tek onda učitava i TO učitavanje se skrati sa Shift-om. Kada otvaram Reader direktno, takvog problema nema. Menjao sam Readere od 3,5 verzije do 6, i one ispod 4 ne prave takve probleme, ali sa njima nema thumbnails sličice.
[ cicika @ 23.09.2004. 13:32 ] @
Isto tako, kad krene da pali sve plugin-ove, može da se pritisne Esc. Slučajno to provalih juče...
[ Proko @ 23.09.2004. 14:36 ] @
Naravno da niko nije obavezan da mi odgovori, ali ako to već radite, zašto ne pročitate pažljivo pitanje?
[ cicika @ 23.09.2004. 17:54 ] @
Probaj sa reinstalacijom Acrobata.
[ Proko @ 23.09.2004. 18:35 ] @
Citat:
cicika: Probaj sa reinstalacijom Acrobata.

Pa dobro, zar iz mojih predhodnih tekstova nije jasno da sam instalirao Acrobate od verzije 3,5 do 6, i to više puta na gore i na dole.
Citat:
Proko: Naravno da niko nije obavezan da mi odgovori, ali ako to već radite, zašto ne pročitate pažljivo pitanje?

Nije problem u Acrobatima, operativni sistem (98SE) nešto se premišlja, pa me interesuje ima li neko ideju šta je to. Sad će neko reći: probaj sa reinstalacijom OS!
I to sam već radio.
[ Miroslav Cvejić @ 23.09.2004. 21:52 ] @
Za verziju 6!

Napravi u reader folderu, folder plug_ins_disabled i u njega iskopiraj sve pluginove osim
EWH32.api
Search.api

Toliko o tome...
[ Proko @ 24.09.2004. 11:42 ] @
Ovo je baš interesantno, sada me za svaki taj plug-in obaveštava da ga nema i čeka potvrdu. Ali nije to uopšte problem. Očigledno je da moram odustati od ove teme, jer nema svrhe da stalno ponavljam svoje pitanje i objašnjenje u vezi toga. Zašto ne pišete o nečem drugom, promašena tema je promašena tema.