[ 4txx @ 22.09.2004. 13:42 ] @
Kako vam izgleda ova test verzija sajta koji je jos u pripremi...

http://www.despotos.edu.yu/test/plato+ (kasnije idete na 'srpski'!)

Kombinacija flash&asp.
Kako bi ste ocenili ovaj sajt i npr. koliko bi vi dali za njega $$.
[ Buum @ 23.09.2004. 00:56 ] @
Sajt izgleda vrlo solidno. :)

Meni jedino smeta upotreba ošišane latinice. Šta ćeš, profesionalna deformacija. :) E, da, glavni header ti je malo preveliki. Smanji ga za 25%.

Što se tiče cene mislim da je minimum za ovako nešto 250€.

[ pprobic @ 23.09.2004. 08:39 ] @
Što jugoslovensku trobojku na srpski jezik pobogu?
[ ventura @ 23.09.2004. 17:36 ] @
Pa YU trobojka bez zvezde je vajda zvanicna zastava SiCG
[ 4txx @ 23.09.2004. 19:09 ] @
Steta sto ne poznajem prave ljude...

A to je zbog toga sto je sajt PRODAN za 30eura! Trip je bio sto sam ja poceo i uradio sajt pre dogovaranja cene, tako da nakraju kad sam ja zatrazio cifru, oni su me odbili. I onda smo se cimali mesec dana i ja nisam mogao tek tako da bacim svoj rad ili preuredim namenski sajt..., sve u svemu ja sam pristao na 2000din (toliko bacam na kladionicu :p)!

Ova verzija sajta nije potpuna, sto zanci da sam je totalno preuredio (u smislu asp-a): dodao login za membere i poseban za admine koji mogu da menjaju vesti odmah na sajtu preko formulara, broj poseta, trenutnih i ukupnih... Sav taj trud propao...

I to je za nauk onima koji se bave web dizajnom! NE PRAVITI NISTA PRE UGOVARANJA CENE!!!

p.s. sajt je radjem pre pola godne, dok smo, ja mislim, jos bili yuga??? tako nesto
[ Jbyn4e @ 24.09.2004. 07:56 ] @
Pa da, tvojom logikom ce meni posle da dodje klijent i da jkaze - ma to je tome i tome tip uradio za 30 evra a ti mi trazis 500??? E bas ti hvala - samo da znas da je BOLJE baciti ono sto si uradio (ili ga staviti negde drugde i kazati - ja sam to uradio i ako hocete nesto slicno javite mi se) nego ici TOLIKO ispod cene. To je kao da si otisao kod majstora za kola i dao mu da ti popravi nesto, ti dodjes da pokupis kola on ti kaze cenu i ti kazes, ne ja cu tebi da dam 30 evra. On se lepo na to osmehne i naravno da ne pristane ni za mesec, godinu dana...pa ti vidi - zasto je obican MAJSTOR bez IKAKVE skole pametniji od tebe?

O boze sta jos necu procitati...
[ KnightOfDoom @ 25.09.2004. 15:05 ] @
30 evra!? Izvini ali ti si lud...
Nemoj da se ljutis sto sam rekao da si lud, ali stvarno je mala kinta, tj. UZASNO BEDNA.
[ Artur032 @ 25.09.2004. 15:25 ] @
Posteno dobar je sajtic, nema sta ali brate moze ovo i bolje.
[ boccio @ 25.09.2004. 16:08 ] @
dobro, ne napadajte decka toliko...sad je naucio skolu i drugi put se nece tako za**bati...

mene mnogo vise nerviraju ti hohstapleri koji su ocigledno videli da imaju posla sa deckom koji je prilicno "zelen" i pljunuli mu u lice...mislim, ponuditi 2000 dinara za sajt je toliko bezobrazno i gov**rski da mi je muka dok citam ovo... ali glupo je sad kriviti ga sto je prihvatio. pogotovo ako mu je bas trebala kinta...

medjutim, mene zbunjuje nesto drugo:
Citat:
4txx: Kako vam izgleda ova test verzija sajta koji je jos u pripremi...

ako si im vec uzeo taj baksis , kakva crna priprema onda? a ako te jos nisu platiti, sto uopste mrdas vise misa za njih? ne kapiram bas...
[ 4txx @ 02.10.2004. 15:15 ] @
Citat:
ako si im vec uzeo taj baksis , kakva crna priprema onda? a ako te jos nisu platiti, sto uopste mrdas vise misa za njih? ne kapiram bas...


Istina je, da je to BILA test verzija, tj glavna je 2x bolja i nju sam prodao za 2000....(pre 6 meseci)
uzasS

na greskama se uci
[ TeCHNiCS_ @ 02.10.2004. 16:03 ] @
pa 30 evra bi zaradio da si skupljo karton 2 dana! za ono je minimun 200 evra! aj nek bude 150 jer smo propala zemlja ali za 30, pa ti stvarno treba da se zapitash malo! bash potcenjujesh svoj trud!
[ 4txx @ 03.10.2004. 17:34 ] @
aj onda, ko ce bolje da ceni moj rad, neka se javi...!

ista struktura, razlicite flash animacije (banner,meni,reklame,background) + asp funkcije

ipak nisam poznavao prave ljude...
[ ~ChiCk. @ 04.10.2004. 19:16 ] @
khahahahahhaaaaaaa.................30 jura?????
za te pare ne bih sela za komp na vise od sat vremena...auuu...
i cek cek......ako je to za igraonicu u ex industriji .....strasno.Toma?

preletela sam preko ostalih postova...cini mi se da se negde spominju font i velicina...slazem se ...trebalo bi ih smanjiti...
&& recimo da bih promenila levi meni tako da se vide samo glavna 3 dugmica menija
a da ostalil ispadaju na klik...subjektivno...I guess