[ [X]inef @ 10.03.2002. 01:13 ] @
Pozdrav,

Radi se o Visual Studiu 6.0.Kupio sam cd-ove sa ovim programom i kad ga instaliram on nece da radi.Onda instaliram SP5 i kad ga pokrenem on mi prijavljuje gresku :


Cannot load package 'devdtg'......


Inace pokusavao sam da ga pokrenem na windowsu 98 i windowsu 2000.Da li znate kako da otklonim gresku.Trazio sam objasnjenje po celom internetu i nista.


Unapred hvala.

P.S. Program bez problema radi na windowsu 97 ali bez service pack-ova.Kad pod 97 instaliram sp opet ista greska.

[ leka @ 11.03.2002. 11:40 ] @
U prevodu kupio si piratovanu verziju koja je sje*** , jel tako? Kupi jos jedan CD, mozda ce na njemu da radi...
[ [X]inef @ 11.03.2002. 13:50 ] @
Znam, taj odgovor sam procitao i na jednom stranom forumu ali to mi nista ne znaci.Mora da postoji mogucnost da se pokrene.Ili da kupim Vs 7.0 u eXtreme-u.Da li je neko kupio i probao Vs 7.0 iz eXtreme-a?
[ Lord Storm @ 11.03.2002. 14:48 ] @
Pokusacu da skratim pricu sto vise mogu. Dakle, stvar je u sledecem: Ceo VS6 nije skinuo jedan cracker, nego su razliciti ljudi razbijali i kad su nasi hteli da to sastave doslo je naravno do greske. Ali kako svaka ljudska greska ima resenja, tako je i sa ovom. jedina stvar je sto ne mozes odjednom da instaliras VB i VC++, nego kad instaliras VC++, pa potom instaliras VB(moras da nabavis novi disk) i kopiras datoteku 'devdtg' sa CD-a. Ako nemas za ovo zivaca kupi VS7(ali i tu KOD NEKIH postoji greska na trecem CD-u - rec je o sql paketu).
[ [X]inef @ 12.03.2002. 02:12 ] @
ok hvala