[ djordje @ 28.09.2004. 14:30 ] @
Selim se u nedelju u NS. Ne mogu izdrzati ni 2 dana bez interneta. Ne smem da koristim DialUp zbog gazde koji je u istom dvoristu i ima isti broj. Resenje je wireless ili kablovski internet. Sta mi predlazete od to dvoje? Treba mi 64k ili 128k - svejedno. Cena je na 1. mestu. Wireless ima prednost zbog neprofitne mreze(www.NSmreza.co.yu). Cuo sam da kroz tu neprofitnu mrezu proturaju i internet, samo po kojoj ceni i koliki je protok (otprilike).
[ Vranac @ 28.09.2004. 14:52 ] @
E ovako, pitanje broj jedan za tebe je gde se nalazis u NS?
Pa onda, jel ti treba surf ili download?
[ Ser_Zile @ 28.09.2004. 15:00 ] @
Citat:
djordje: Selim se u nedelju u NS. Cena je na 1. mestu. Wireless ima prednost zbog neprofitne mreze(www.NSmreza.co.yu). Cuo sam da kroz tu neprofitnu mrezu proturaju i internet, samo po kojoj ceni i koliki je protok (otprilike).


pogledaj na sajtu http://www.nsmreza.co.yu/node-ovi.htm i tu vidi u blizini kog ap-a se nalazis pa nazovi osobu zaduzenu za taj deo i dogovori se oko svega ili se javi na forumu tamo...
[ djordje @ 28.09.2004. 15:07 ] @
Nalazim se u hadzi sveticevoj (2. kuca od raskrsnice sa temerinskom). Treba mi prvenstveno za surf.
[ Vranac @ 28.09.2004. 15:16 ] @
Onda poslusaj zileta i uzmi NSW, samo imas jedan problem, moraces da se popnes na krov da vidis jel imas vidljivost do AP-a
[ Ser_Zile @ 28.09.2004. 15:38 ] @
Citat:
djordje: Nalazim se u hadzi sveticevoj (2. kuca od raskrsnice sa temerinskom). Treba mi prvenstveno za surf.


pa onda kad budes bio tu u ns javi se da se dogovorimo pa ako ti ne odgovara mozes na nekog provajdera da se kacis odatle, mada tesko da ce to biti slucaj...
[ djordje @ 28.09.2004. 15:56 ] @
Isti onaj Ser_Zile sa NSMreza foruma? Cujemo se za par dana.
[ djordje @ 01.10.2004. 15:10 ] @
Ser_Zile, nista od NSW ma moju veliku zalost. Sa krova bi mi trebalo jos oko2m sipke za antenu jer sam okruzen vecim zgradama. Podbara se ne vidi uopste. A i sa gazdom sam se posvadjao, tako da se selim u Kamenicu. Steta sto vas nema tamo.