[ RASA @ 03.10.2004. 12:14 ] @
Imam pinaccle video kartu. TV kanali svi funkcionisu ali imam problem kod prebacivanja sa kasete da hdd.Pri snimanju je sve ok imam ton medjutim pri reprodukciji snimanog nemam tona.Audio kabal iz video sam ukljucio u plavo polje tj. audio in a aux sam interno povezao sa video kartom.
Dali neko moze pomoci gde je greska ja mislim da je nesto u stelovanju ali neuspevam resiti problem.
Unapred Hvala
[ MMX @ 03.10.2004. 13:51 ] @
Ne znam sada kako to tacno ide, ali...
Klikni 2x na zvucnik u donjem desnom uglu. Idi na file, pa properities (mislim da je tako, nemoj mi sto posto verovati). Onda idi na recording i pogledaj da slucajno nije stiklirana opcija mute za audio in.
[ RASA @ 03.10.2004. 14:20 ] @
Hvala care, nije to to sam vec gledao ali nemam resenje.
[ Vrhovna_Truba @ 03.10.2004. 15:05 ] @
U programu za gledanje TV kanala treba da namestis ne samo izvor zvuka za reprodukciju, nego i izvor zvuka za snimanje (u zavisnosti da li je izvor mic, line in, aux, TV...) U svim programima za tv kartice uvek imas da namestis na dva mesta za izvore zvuka.
[ RASA @ 03.10.2004. 18:35 ] @
Jebiga to mislim i ja da je problem ali nikako da pogodim tamo gde treba zato sam mislio da neko konkretno zna.
[ taranenik @ 17.10.2004. 11:18 ] @
Koji program koristite za capture video?
[ RASA @ 17.10.2004. 13:12 ] @
Nisam dobro razumeo, mislis za snimanje ili sta?
[ taranenik @ 18.10.2004. 19:13 ] @
Preko koji program da ubacim video sa kamere na pc?
Kako da napravim capture ako se dobro izjasnjavam..
Imam pinacle studio deluxe studio ali to sto stavim na pc nije dobar kvalitet, slika je mutna a podesim sve kako sto treba...bar tako mislim:-)...
Ako moze malo detalnije da mi objasnis, naravno ako znas.
Hvala puno...
POzdrav..