[ Prika @ 03.10.2004. 15:05 ] @
Cao imam problem sa nekim psihopatom koji mi zajebava devojku, preti joj... NE DA JOJ MIRA! Zbog toga se obracam vama da bih vas pitao na koji način mogu da saznam identitet tog manijaka (ovo nije neki napaljeni klinac). Ili barem iz kog grada dolazi, na koga se vodi kartica itd. I još nešto da li postoji mogućnost da on prisluškuje njene razgovore?
AKO NEKO NEŠTO ZNA JAVITE!!!!
VEOMA JE HITNO!!!!

HVALA UNAPRED!
[ burex @ 03.10.2004. 16:41 ] @
Nema veze da li je u pitanju broj sakriven ili ne, nazovi korisnicki servis i objasni im o cemu se radi. Oni ti SIGURNO nece dati podatke od tog lika (bas da ti ne bi "resio" problem), ali ce ga pozvati i upozoriti. Ako nastavi da radi to sto radi, ponovo se obrati korisnickom servisu a oni se postarati da mu broj iskljuce. Ukoliko je tip bas psihopata i uporan je, nema druge nego da se obratis muriji.
[ Prika @ 03.10.2004. 21:14 ] @
Hvala ti na odgovoru! Bio si upravu sto se tiče korisničkog servisa! Ali to što će njemu blokirati karticu mi ništa ne znači! On će nastaviti sa drugog broja, ili će se postići neželjeni efekat. O kom ne želim ni da razmišljam! Jednostavno ga moram naći. Razumeš u kakvoj sam situaciji!
[ Miranda86 @ 05.10.2004. 17:38 ] @
A zašto tvoja devojka jednostavno ne uzme novi broj i gotovo?
[ Prika @ 05.10.2004. 19:13 ] @
Ako je tip uspeo da sazna za njen prvi broj. LOGIČNO je da mu neće biti teško nabaviti i novi. Broj je najmanji problem! Problem je u tome što on zna gde se ona kreće, navike i ostalo, ali smislio sam način kako da ga nađem!!!
[ Davor Vlajkovic @ 06.10.2004. 20:46 ] @
Kako? :)
[ UroS @ 07.10.2004. 09:34 ] @
Citat:
Prika: (ovo nije neki napaljeni klinac).


99% jeste.
[ Prika @ 08.10.2004. 14:12 ] @
Pronašao sam ga! I nije bio NAPALjENI KLINAC! A odgovor na pitanje kako možete pronaći u Svetu kompjutera :o) Naslov je: Broj stepeni na internetu! Nije bas bukvalno upotrebljen ali dalo mi je jednu dobru ideju!
Ovo je reseno tako da možemo zaključiti ovu temu!
HVALA svima koji su poušali da mi pomognu!