[ blazzer @ 04.10.2004. 16:56 ] @
Imam jedan problem, napravio bih administraciju na sajtu (Da mogu postavljati nove vijesti direktno sa sajta a da nemoram mjenjati sadrzaj sajta u programu [FLAsH MX 2004])
Pokusao sam tako da imam jedan xml file i da u njega iz *.swf filea zapisujem variable. Napravio sam da iz flasha Ĩitam sadrzaj xml-a ali nikako nemogu napraviti da zapisem variuable u xml. Molim VAS pomozoite ako ikako moze da mi odmah priljepite kod , moze biti u javi ali molim VAS nemojte u php-u ili asp-u.




[Ovu poruku je menjao -zombie- dana 04.10.2004. u 20:58 GMT+1]
[ Vranac @ 04.10.2004. 17:11 ] @
Zao mi je sto cu te razocarati, ali ovako kako si opisao da stvari stoje, u xml file mozes pisati SAMO I JEDINO preo PHP/ASP code-a
[ 4txx @ 04.10.2004. 19:41 ] @
da da...
Ali ostaje ti mogucnost da sve te variable normalno upises u tekst fajl, i samo njega upload-ujes, a flash ce izvuci sve sto treba iz njega... jednostavnije je nego da upload-ujes ponovo citav izmenjeni flash file!
[ Vranac @ 04.10.2004. 22:51 ] @
Citat:
4txx: da da...
Ali ostaje ti mogucnost da sve te variable normalno upises u tekst fajl, i samo njega upload-ujes, a flash ce izvuci sve sto treba iz njega... jednostavnije je nego da upload-ujes ponovo citav izmenjeni flash file!


Daj procitaj pazljivije sta je decko trazio.
Rekao si isto sto i on. A sto se tice text file-a vs xml file-a, xml file anytime, bar za flash, po mom skromnom misljenju