[ abratan @ 07.10.2004. 20:16 ] @
da li zna neko za neki program sa kojim mogu istovremeno otvoriti 2 ftp konekcije tako da "bezbolno" mogu prekopirati svoj website sa jednog ftp servera na drugi
[ pierre @ 07.10.2004. 20:40 ] @
najbezbolnije je da imas shell account na hostinzima, pa na jednom targuzujes ceo sajt, a na drugom udjes u ftp pa ga prevuces.

ili, ako nemas shell, kao sto verovatno nemas, probaj isto to da uradis php/cgi skripticama.

za program ne znam, ali mislim da se 'bezbolno' kopiranje u tom slucaju svodi ipak na to da on downloaduje sajt pa ga salje na drugi server. e sad, koliko je to bezbolno...

mislim da windows commander to moze, a verujem i cuteftp, ako jos postoji...
[ Nemanja Dubravac @ 07.10.2004. 20:58 ] @
moguce je direktno sa jednog na drugi uz pomoc npr smartftp-a, ako serveri to podrzavaju
potrebno je da se u istom programu povezes na oba servera istovremeno i onda samo prevuces sadrzaj foldera
[ _owl_ @ 07.10.2004. 22:59 ] @
Pa moze i iz Total Commandera (ma moze iz iz najobicnijeg ftp klijenta) ali kao sto je vec receno to zavisi od toga kako su podeseni FTP serveri (inace cini mi se da podrska za ovakvu mogucnost predstavlja potencijalni bezbedonosni propust -- davno sam citao neki clanak na tu temu).
[ alex303 @ 14.10.2004. 03:18 ] @
Sa FlashFXP-om ces najlakse odraditi posao.

www.flashfxp.com
[ pucola001 @ 15.10.2004. 12:54 ] @
GlobalSCAPE - FTP probaj sa ovim