[ helga @ 08.10.2004. 22:48 ] @
Ima li nesto free za otkljucavanje siemensa iz serije 65, ili za grifina ili tornado.
Bilo kakva informacija bi mi dobro dosla!!!!!
[ BVC-Project @ 08.10.2004. 23:00 ] @
Još nikako ni sa skupim solucijama (Martech,Grifin itd.), a kamo li sa free solucijama.
Martech radi na tome ali to tako sporo ide,da mi se čini da namjerno odugovlače.
Ja sam dosad imao bezbroj upita za x65 seriju,ali na žalost ni sa original Martech II boxom,ništa ne mogu napraviti,a lova ode i ode.
Pozdrav.
[ novack2 @ 09.10.2004. 08:27 ] @
Kolega,izvini, ne ide lova nigdje jer klijenti taj telefon ne mogu dekodirati kod nikoga drugoga, budi poduzetan,zapiši ljudima broj, pa kad se pojavi solucija,obavijestiš ih, kao što ćeš i mene obavijestiti !!
[ BVC-Project @ 09.10.2004. 08:57 ] @
Kolega Novack,kako ne ode lova,onog trenutka kad nazove klijent sa upitom da se otključa telefon,a to ti ne možeš uraditi,klijent ode dalje do drugoga,a ako nitko ne može on proda telefon ili zamjeni,svejedno.
A da smo mogli to odraditi,lovica bi već bila u džepu.
[ Dejan Matijevic @ 09.10.2004. 09:06 ] @
I malo pomalo svi ti neotkodirani simensi odoše do Zagreba do uvaženog kolege Maroona koji ih sa zadovoljstvom otključava i debelo to naplaćuje. Nije ni Martech, nije ni Freia, nije ni Griffin već logovi... možete i vi, naravno ako ste dovoljno jaki i ako imate dobre veze u Siemensu
[ helga @ 17.10.2004. 22:13 ] @
Ima li sta novo???
Freia, Griffin, Tornado, Martech ili nesto drugo???????
[ enes_k1 @ 20.10.2004. 13:12 ] @



Ima li sta novo za seriju 65, izradio sam se pa kupio CX65 zakljucan ????????