[ Mishkin @ 16.03.2002. 16:22 ] @
E pa ovako. Treba mi neki shell account sa koga mogu da podignem eggdrop-a. Sad je pitanje kako, gde i kad da nabavim to. Ukoliko ste u mogucnosti da mi odgovorite ili pomognete ajde svega vam. Ovo 3. pitanje [kad?] i nije vazno, samo sam se blesio.
Ajd uzdravlje...
[ Trunks @ 16.03.2002. 19:30 ] @
A ne pitaš koliko?
[ Darko Pipic @ 16.03.2002. 20:43 ] @
Dobro kaze Trunks, to kosta, mozda ne puno, ali kosta, free shell za eggdrop ces jako tesko naci, sem da ti neko pokloni. A ukoliko zelis da kupis, google.com pa trazi.
[ Mishkin @ 17.03.2002. 17:25 ] @
Pa ne razumem bas ovo koliko, al ajde! Onda ako ima neka dobra dusa da je u stanju da mi to kupi, valjalo bi da da neki znak zivota. Hvala na vasem dragocenom vremenu.
[ Darko Pipic @ 17.03.2002. 21:13 ] @
Optimisticno, bas me zanima koji ce lik shell da ti kupi, al ajde ;)))
[ Mishkin @ 17.03.2002. 22:58 ] @
Pa jebiga trazim sponzora sa nekom cc ili sta mu vec treba... Ajde bre javljajte se?!?
[ leka @ 18.03.2002. 12:34 ] @
Mishkin, ako mi das DOBAR razlog ja cu licno da podignem jednog bota za tebe...
[ Mishkin @ 18.03.2002. 13:22 ] @
DOBAR RAZLOG. Pa slusaj nije stvar u tome da ti podignes bota i tako to, nego bih ja hteo licno da to sve obavim uz to malo poducim se unix-u ako na takvom shellu nadjem. A sto se tice toga ako mozes samo to, ok je, prihvatam. Bolje ista nego nista, kad nema kise dobar je i grad. Ali ja jos ocekujem one sponzore ili sta vec! Ako je bio dobar onda je ol rajt, a ako nije reci da slazem nesto fino.
Ajd uzdravlje i svaka vam se dala...
[ liban0n @ 20.03.2002. 12:24 ] @
Sta ti ja dodjem ko dobra vila jeli ??
Ali eto kad vec hoces ali samo da ti kazem da si malko revniji i da ti se fakat kao sto kazes uci sam bi se potrudio i pogledao al nema veze podji na shells.at i otvori acc mislim da se o tamo moze dignuti bot koji ti je toliko potreban :)
[ Mishkin @ 20.03.2002. 13:15 ] @
Ovo za dobru vilu ne znam, a bi trebalo da licis na nju?!?
A ovo za fakat si dobro primetio, jes da mi je preko klinca, al ajde ucimo se.
Na kraju videcu ovo i zahvaljujem ti se unapred i svaka ti se dala.
Za tebe BOK, a ostalima ajd uzdravlje....
[ Trunks @ 20.03.2002. 21:23 ] @
Mishkin: pa nisi rekao dovoljno dobar razlog zašto ti treba bot?
Možda bi tu neko i uleteo, da je stvarno potrebno.

Ako je samo zbog vežbe, batali.
[ Mishkin @ 21.03.2002. 12:21 ] @
E jebiga sad. Znas onu PRACTICE MAKES PERFECT.
Ajd uzdravlje
[ MasterOfUndead @ 23.03.2002. 18:14 ] @
nemogu da verujem u ovo sto vidim , jel ti ozbiljno ocekujes da ti neko kupi shell cisto onako , zato sto si ti to rekao , a treba ti samo onako usput , pa stvarno nisi sasvim zdrav (psihicki) al aj da se ne vredjamo

poz