[ srbomil @ 09.10.2004. 07:42 ] @
Možda ova tema ne spada ovde, ivinjavam se !!!!
Ali od kako sam skinuo Crazy Browser ne mogu nikako da podesim
početnu stranicu Internet Explorera. Šta treba da radim????
[ BytEfLUSh @ 10.10.2004. 00:38 ] @
To je sasvim normalno ponašanje Internet Explorera. Pređi na Mozilla Firefox.

www.mozilla.org
[ cicika @ 10.10.2004. 03:07 ] @
Dobro, de, nije normalno, preteruješ.
Update-uj anti-virus koji koristiš, skeniraj komp (naravno, po 100-ti put namesti u IE u Internet Options home page koji želiš) i onda predji na Firefox.
[ BytEfLUSh @ 10.10.2004. 03:55 ] @
Pa... Može i tako...

Nego, takvo ponašanje IE je u tolikoj meri rasprostranjeno da se može nazvati normalnim...
[ cicika @ 10.10.2004. 12:44 ] @
Sa dobrim Firewall-om te stvari ne bi trebalo da se dešavaju. Ali Firefox definitivno!
[ srbomil @ 10.10.2004. 16:51 ] @
ma sve je to lepo,može li neko na našem lepom srpskom jeziku da mi ispriča šta da radim ????Anti-virus mi je Kasperski profesional.
unapred hvala
[ BytEfLUSh @ 10.10.2004. 18:37 ] @
Beautiful Serbian? LOL!

Anyway, idi na www.mozilla.org i skini Firefox. Ako si totalni početnik, onda bolje samo uzmi neki AdAware ili Spybot i skeniraj komp. Potraži te programe na Google.

I očekuj da ti se uskoro jave problemi, ako nastaviš da koristiš IE...
[ srbomil @ 11.10.2004. 05:28 ] @
Početnik jesam i ne razumem sve te zavrzlame, mislio sam da FIREFOX
može da popravi IE, kad sam ga skinuo video sam o čemu se radi.
to je ustvari program koji zamenjuje IE. Kasno palim ali tako je to sa ljudima
koji imaju malo više godinica.
Sve u svemu, ipak se zahvaljujem svima, jer sam posao završio
H V A L A
[ adenis @ 12.10.2004. 09:38 ] @
u koliko ti je drazi explorer
skini sa neta
ad-aware
spyboot
cwshreder
hijackthis
stinger.exe od mcafee
jeste da je puno toga ali nisu to veliki programi. izvrsi skeniranje sa njima i uklonices nametnike.
[ kUdtiHaEX @ 13.10.2004. 14:07 ] @
Citat:
BytEfLUSh: To je sasvim normalno ponašanje Internet Explorera. Pređi na Mozilla Firefox.

www.mozilla.org


A ti ne mozes da izdrzis da ne lupetas naokolo? Normalno ponasanje IE-a? Voc jor prablm men? To sto si rekao je totalna glupost i nema veze sa istinom, naravno samo da bi prezentovao FF (kao sto to radis u 239623923928 drugih tema). Ako nemas sta pametno da kazes CUTI a ne pricas gluposti naokolo cisto da ti viidmo nick....
[ BytEfLUSh @ 13.10.2004. 15:50 ] @
Samo da te pitam - koliko si ti video Internet Explorera da rade "normalno"? I koji browser najčešće pravi takve probleme? Šteta što još uvek ima onih koji ne kontaju kakav to browser koriste...
[ Shadowed @ 13.10.2004. 15:59 ] @
Ne znam koliko ih je kUdtiHaEX video ali evo, ja sam video min. 150 (da ne racunam razlicite verzije na istim racunarima).
[ BytEfLUSh @ 13.10.2004. 19:49 ] @
Mislim - ako korisnik KORISTI taj browser, a ne ako je IE samo instaliran...
[ kUdtiHaEX @ 13.10.2004. 23:04 ] @
Ja sam video sigurno vise Internet Explorera i masina na kojima je on instaliran od tebe, u to sam siguran kao sto sada sedim za mojim kompom.

Da se vratimo na tvoju tvrdnju - ti tvrdis da svaki IE ne radi kako treba? A sta ne radi? Ne iskacu mocni rendzeri iz njega?
Slazem se i ja da je FF bolji u svakom segmentu, ali da IE ne radi kako treba ne stoji. I sada cemo na svako pitanje o IE-u da ljudima preporucimo da stave FF, kao sto 90% ljudi ovde za svaki problem u windowsu savetuju format c: :jessus:
[ BytEfLUSh @ 14.10.2004. 01:28 ] @
Stvar je u tome što će se ljudi vraćati, postavljaće nova pitanja o IE, mnogo njih će imati u sebi text "dialer" ili "spyware", da ne govorimo o izmenama search i home page-ova... Ako već postoji mnogo bolji program, zašto im ga ne bismo preporučili? Pa ajde onda ja ću da stalno postavljam pitanja o programu QuickView koji sam odlučio da koristim za puštanje video fajlova, a iako je program bug-ovit do bola, ima loš kvalitet slike, itd itd, ja sam baš zapeo da njega koristim, i niko me neće naterati da pređem na nešto bolje. To je otprilike i situacija sa IE vs Firefox - ako ti stalno pravi probleme, zašto ne bi jednostavno prešao na MNOGO bolju varijantu...


PS: Ne koristim QuickView više... :)
[ srbomil @ 14.10.2004. 05:00 ] @
pa vi ste se stvarno zavadili,bolje da kažem vodite žučnu raspravu.
Ja sam lajik pa ne mogu da presudim IE je dobar program osim što i dalje
ne mogu da podesim prvu stranicu, ali se nikad nebi odrekao Crazy Browsera.
FF je isto dobar program ali nisam naučio baš dobro da ga koristim i
nebih da o njemu pričam. Sada koristim FF rađe videćemo......
[ mrkidivx @ 14.10.2004. 05:18 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Samo da te pitam - koliko si ti video Internet Explorera da rade "normalno"?


Evo upravo gledam u jedan, moj.

Citat:
BytEfLUSh: Stvar je u tome što će se ljudi vraćati, postavljaće nova pitanja o IE, mnogo njih će imati u sebi text "dialer" ili "spyware", da ne govorimo o izmenama search i home page-ova


Ako si neoprezan ništa ti ne može pomoći.