[ euripyd @ 10.10.2004. 15:12 ] @
What do you get?
Free 3 GB storage - up to 150,000% more than other free e-mail providers!
Free virus scanning for e-mail attachments!
Access from anywhere you have a Web connection!
POP3 / IMAP and WAP Acess!
SMS System / Forum / Interactive Services
Auto Message Responders & Auto Forwarders
Never Have To Delete Again

http://unitedemailsystems.com/index.html


Prvi utisci:
cist layout, simple, sasvim drugaciji od Yahooa ili hotmaila. Bez reklama....
3GB?!?!
Cudno...
[ karlowap @ 10.10.2004. 17:03 ] @
evo regitrovao sam se, super sve radi... ali su im samo glupi ovi: myquickmail.com,, itd. ali briga me kad ima 3gb.
Osecam da ce ga ugasiti za jedno mesec dana...
[ Predrag Gajic @ 10.10.2004. 17:30 ] @


Nešto mi tu smrdi ...

[Ovu poruku je menjao ExplOziV dana 10.10.2004. u 19:35 GMT+1]
[ ventura @ 10.10.2004. 18:34 ] @
da, ali sta ti garantuje da se ovaj sajt nece zatvoriti za 3 meseca zajedno sa tvojim mailboxom...
[ Gojko Vujovic @ 10.10.2004. 18:51 ] @
Pa to ti nijedan email provajder ne garantuje, može sutra neko da ih kupi i da krene da zatvara, naplaćuje, ili šta već...
[ neca @ 10.10.2004. 19:03 ] @
heh ;) meni nije jasno ko koristi i 1 gb tog maila...ja za sad imam samo 3% i skroz mi je super..sve mailove sam batalio. Samo gmail :)
[ tdjokic @ 10.10.2004. 19:03 ] @
Kad sam prvi put cuo za hdd-e od 7200 obrtaja u minuti, mislio sam: Boze, to mora da urlice dok radi. Onda mi stari hdd od 4.3G otkaze i ja kupim NAJMANJI novi = 40G. Necujan, brz. ludilo - tehnicko-tehnoloska revolucija pored mene, a ja ne primecujem, ne shvatam, ne prihvatam! Izgleda da nisam jedini.

Sta je za njih hdd od 40G kad za mene nije nista - prosto ne znam sta da radim sa tolikim prostorom. A oni imaju i mnogo vece hdd-e, i mnogo vise njih, i sto je najvaznije - znaju sta da rade sa tolikim prostorom. A mozda imaju vec i nesto bolje i brze nego sto mi znamo.
[ VRKY @ 10.10.2004. 19:33 ] @
Ja ne znam kome je baš toliko potrebno 3GB. JA imam 1GB i previše mi je. MIslim da nije potrebno više od 1 GB,zar nije tako?
[ BytEfLUSh @ 10.10.2004. 20:11 ] @
Naravno da nije problem u prostoru na disku (tj. nije toliki problem), već šta ako svi krenu da maksimalno iskorišćavaju tih 3GB? Ode bandwidth......
[ Bojan Zivanovic @ 10.10.2004. 20:17 ] @
Oni koji koriste GMail ce ti reci da je prava prednost njihovog servisa sjajan interfejs.Sta ce vam svima 1-3 gb, kada ni 10 mb ne mozete da popunite?
[ Bojan Zivanovic @ 10.10.2004. 20:39 ] @
Sta ce vam sve to kad je meni i Hotmail sa 250MB dovoljan...
[ Slobodan Milivojevic @ 10.10.2004. 20:57 ] @
Zato ja lepo koristim POP3 i email forwarding sa mog sajta, tako da koji god mail provider da koristim, uvek imam isti mail. Ovo mi sluzi samo da ne jedem prostor na sajtu za mail
[ sint @ 10.10.2004. 21:15 ] @
a jel ko uspeo da napunmi tih 1GB? :-))))
[ BytEfLUSh @ 10.10.2004. 21:23 ] @
Bojan je apsolutno u pravu...

Inače, šta će mi tih nesigurnih 3GB??
[ Doc @ 11.10.2004. 11:06 ] @
Pa zašto se toliko čudite zbog 3 GB, pa plaćeni Yahoo Mail ima 2 GB Mailbox. Dakle, toliki prostor nije čudo, jedino što to Google radi besplatno. Ipak, čini mi se previše prostora, ako Google ovo pusti na javnu upotrebu.
Hmm, i 1 GB je puno za "obične korisnike"..
[ Bojan Zivanovic @ 11.10.2004. 12:31 ] @
Pa google jeste pusten u javnu upotrebu.Samo ti treba invite ;) (imam dva, baci PP)
A trebalo bi uskoro i da izadje iz beta faze, pa da svako moze da se registruje...
Mada, ko je hteo gmail, davno ga je nabavio...
[ Mihailo @ 11.10.2004. 13:55 ] @
Citat:

Pa to ti nijedan email provajder ne garantuje, može sutra neko da ih kupi i da krene da zatvara, naplaćuje, ili šta već...


Upravo je u tome razlika između Gmail-a i unlimited-super-mega-giga-free-mail.com Šanse da se tako nešto dogodi sa Google-om su neuporedivo manje.

Mada, ako je Sun ukinuo mysun.com mail, koji niti je bio poznat niti opterećen - sumnjam da ih je stajao par hiljada $ mesečno - rizik uvek postoji (istini za volju, oni su godinu dana ranije najavili ukidanje servisa).
[ Gojko Vujovic @ 11.10.2004. 14:46 ] @
Pa kad se pojavi filesystem drajver za taj 3gb mail (kao sto postoji za gmail), imacemo razloga i njega da koristimo.

Nego, ko je raspolozen za pisanje crypto patch-a za gmailfs? :) I ubrzavanje listanja direktorijuma (optimizacijom subject-a na primer, da ne bi morale kompletne poruke da se svlace).
[ MAD-MAX @ 11.10.2004. 15:24 ] @
Mene samo ne nervira kod Gmail-a to sto kad mi stigne Rent a coder bids izlista mi samo prvih 30-ak od recimo 100. Verovatno se to resava negde ali nisam jos nasao, evo sad cu bas da vidim ...
[ bibby @ 12.10.2004. 01:15 ] @
oce neko adresu sajta koji nudi 10GB?!!!

hehe mishevi... :))))
[ Sundance @ 12.10.2004. 05:54 ] @
gmailFS je samo medijska pompa zasad. em je ona python skripta previse spora za neko ozbiljnije spremanje vecih podataka, em ti doda gluposti u index, em je nesigurna. Ja stvarno ne vidim tko bi mogao iskoristiti i onaj 1 GB osim techie djece sa velikim bandwidthom kojoj je dosadno u zivotu.
[ ventura @ 12.10.2004. 09:27 ] @
Ja imam GMail oko dva meseca, i vec sam napunio 80mb u inbox.. A tek tu i tamo mi stigne po neki attachment, znaci nista preterano...
[ srki @ 12.10.2004. 10:23 ] @
Spameri znaju da su gmail sanducici "svezi" i zato botovi traze [email protected]. Npr. Bojanov email jos uvek moze da se nadje pa bolje da izmeni te poruke. U svakom slucaju pazite da ne ostavljate mail na web-u.
[ acebzan @ 20.07.2005. 09:59 ] @
google mail se koristi kao warez sanduce.
peer2mail programi rade ko ludi, uploaduju se filmovi na naloge, ostalima se daje user i sifra kojima program pristupa, skidate film odatle, brzina perverzija. Eto cemu 2gb :)
[ Deda_Mraz @ 20.07.2005. 11:54 ] @
Auuuuu čoveče iz naftalina iskopa ovu temu

Mada vidiš lepo se ljudi setili pa uploduju na svoj nalog pa daju usser i pass, ostalima da i oni skidaju.


P.S. A šta ako neko promeni usser i pass
[ SmilieBG @ 20.07.2005. 22:10 ] @
Citat:
Deda_Mraz:
Mada vidiš lepo se ljudi setili pa uploduju na svoj nalog pa daju usser i pass, ostalima da i oni skidaju.
P.S. A šta ako neko promeni usser i pass :)


Ta fora ne radi vec duze vreme, jer ako se u roku od x vremena mailbox otvori sa 3 razlicite IP adrese - zatvaraju mailbox :)

Google-ovci rade pametno i tiho... cute, cute, pa izbace malu genijalnost u svet :)

Poz,
Sale
[ anon21796 @ 19.08.2005. 02:31 ] @
ljudi, ja sam prezadovoljan gmailom, jedino sto nece da mi ga otovori nekad, evo pre par dana mi je prijavljivao neki 503 server error??
Zasto to??
[ Deda_Mraz @ 19.08.2005. 11:35 ] @
Ako ti prijavljuje taj error onda nije do tebe nego do njih.
Ako uopšte neće da ti otvara i pojavi ti se bela strana, onda je to do Firewall-a.

Inale i ja sam prezadovoljan gmail, toliko je jednostavan, brz, ogroman, (debeo:), praktičan, lepo dizajniran, nema dosadnih reklama i pop-up banera. Ma jednom rečju savršenstvo od webmail-a.
[ zveckoo @ 19.08.2005. 13:26 ] @
Na gmailu vec imate besplatno 2,5GB (and counting) ,pop3, smtp, prosledjivanje poste....fenomenalan interfejs, nema raklama, uglavnom nema sta nema...

Prema tome nijedan im drugi mail sistem nije ni do kolena. Ja ga koristim vec dva meseca i prezadovoljan sam i ne pada mi napamet nikakvo eksperimentisanje sa nekim drugim mail sistemima sklj klase cija je sudbina veoma neizvesna.
[ [nq] @ 21.08.2005. 20:13 ] @
Ja se kunem u gmail. :)

popunio sam skoro 200 Mb postom. Zaista korisna stvar, no za svaki slucaj svremena na vreme skidam na moj komp. :)
[ ilija1 @ 21.08.2005. 21:14 ] @
Ne znam čemu toliko trošite reči, moj je mail unlimited capacity i to več dve godine.