[ 01011011 @ 18.03.2002. 08:30 ] @
Pozdrav svima u Perl kategoriji...

Evo imam ovu skripticu za message board, pisanu u perlu, YABB SP 1.
Posto ne znam da li znate recu vam o cemu se radi. Naime pravimo ovaj sajt EliteSecurity Web Design Center, koji ce se baviti web dizajnom i pravljenjem templates itd. E sad sam postavio forum i imam problem sa njim.

Imaju dve vrste foruma jedan je sa .cgi indexom a jedan sa .pl indexom.

Na starom serveru gde mi je drugi sajt sam stavio .cgi i perfektno radi, ali na ovom sajtu elitesecuritu web design center je YaBB.pl i radi sve i nema nikakvih gresaka ali kad hoces da nekome posaljes privatnu poruku ne radi???

Probao sam sve, gledao sam nocas vec 4 sata u code probao da mjenjam nesto ali nikako da skontam sta nije u redu.
E sad ovdje u ovoj poruci cu napisati fajl YaBB.pl a nakon toga cu attachment staviti od fajl InstantMessaging koji je potreban da bi se ostvario efekat.

pa ide ovako dio za slanje poruka iz YaBB.pl


ZIPOVAO SAM OBADVA FAJLA U ZIP POSTO NISAM MOGAO DA Drugacije uradim
[ Dragoslav Krunić @ 18.03.2002. 08:41 ] @
I sta ocekujes, da neko zvrji u 800 linija koda umesto tebe i da otkriva zasto program ne radi pod nekim tamo drugim uslovima? Kod mene ce mozda raditi, ali zasto kod tebe nece - e to ne znam.
[ 01011011 @ 18.03.2002. 09:18 ] @
Citat:
Ixqq:
I sta ocekujes, da neko zvrji u 800 linija koda umesto tebe i da otkriva zasto program ne radi pod nekim tamo drugim uslovima? Kod mene ce mozda raditi, ali zasto kod tebe nece - e to ne znam.


Hvala moderatore, ali ovo nije bio odgovor koji sam trazio. Kazem pregledao sam code trista puta. Ima sve sto treba da ima, vjerovatno je neka mala greskica, kad postujem znaci kad kliknem da se posalje poruka ide na mjesto na koje bi trebalo da ide samo sto nista ne otvori nego je prazna strana...Drugih uslova nema ta dva fajla su jedina vezana za ovo i nalaze se tu.
[ 01011011 @ 20.03.2002. 00:11 ] @
Ovako,

Pregledavao sam ovaj code nekoliko sati, a onda sam prebacio na englski jezik i sve je radilo perfektno???

Ne kontam kako moze da bude greska u .lng fajlu??? Sve ostalo radi samo slanje poruka korisniciama ne radi??

da li je to mozda zato sto sam za nasa slova koristio codes, ili zasto?

a li iko ima pojma je kontam sta je problem?