[ odonis @ 15.10.2004. 10:52 ] @
molio bih sve koji su polagali test i naravno koji su ga polozili da ,mi kazu gde su ga spremali jer ne mogu da nadem nikoga ko radi pripreme za njega. inace trebao bih da polazem general modul.
[ Gojko Vujovic @ 15.10.2004. 11:00 ] @
Nisam cuo za kurs, ali ja sam spremao to oko mesec dana preko leta (pre nekoliko godina), po literaturi koju uzmes u British Councilu (http://www.britishcouncil.org/yugoslavia). Kao dopunu uzimao par privatnih casova nedeljno i to je to. Academic module je bio u pitanju.
[ Milan Andjelkovic @ 16.10.2004. 10:36 ] @
Kakvo ti je sadašnje znanje engleskog? Ako si recimo išao na časove dugo, ili na neke kurseve, vrlo je moguće da će ti biti dovoljno nekoliko knjiga iz BC-a i samostalan rad (kao što sam ja uradio).
Moj savet ti je da uzmeš tih nekoliko knjiga, pogledaš testove i vidiš da li je tvoj nivo znanja dovoljan. Ukoliko ne nadješ mnogo nepoznatih stvari, dovoljno ti je dam sam vežbaš oblastima prikazanim u knjigama. Ako se pak ne budeš najbolje snašao, uzmi privatnog profesora i radite po tim knjigama iz BC-a.
[ UNION JACK @ 27.09.2007. 08:02 ] @


Postoje kursevi za pripremu za IELTS general i academic u Beogradu. Proveri www.els.co.yu

Union Jack
[ shakazulu @ 08.07.2009. 04:46 ] @
I ja sam se raspitivao o kursevima za IELTS ispit pa sam nasao skolu Hello. Cuo sam da tamo rade neka dvojca koja su radila u British Council i da se razumeju u IELTS ispit u prste posto su navodno na njima radili u BC. Tako sam cuo, ne mora da znaci da je tacno. Mozete da pogledate sajt www.hello.co.rs
[ sarakej79 @ 24.01.2010. 23:11 ] @
Moja preporuka bi ti bila Modern English School. Oni organizuju pripremu za IELTS i Academic i General. Ja sam se spremala kod njih za IELTS Academic pre 3 godine i polozila sa 8.0. Profesorka koja drzi pripremu je Engleskinja koja ima dugogodisnje iskustvo u pripremi za IELTS. Ako zelis opsirnije da se informises, idi na: www.engleskijezik.com