[ Dušan @ 15.10.2004. 17:22 ] @
Pozdrav svima
Imam problemsa Search(F3)otvori mi se taj prozor ali nemam nista od alata a pre toga brisao sam neke fajlove sa C:/ pa je moguce da sam ga obrisao.Kako da ga vratim a da ne instaliram ponovo XP.
[ MMX @ 15.10.2004. 19:50 ] @
Probaj sa Windows Repair.
[ m4rk0 @ 15.10.2004. 22:09 ] @
Total offtopic: Moderatori , jesam li ja corav ili ispod nicka MMX pise 0 poruka? Ccc ...toliko o idealnom ES-u :(
[ BytEfLUSh @ 16.10.2004. 03:23 ] @
Kod Dušana piše 0, to sam primetio nedavno... Nem pojma zašto...
[ m4rk0 @ 16.10.2004. 16:46 ] @
Citat:
MMX: Probaj sa Windows Repair.

Uze mi rec iz usta :)
[ Dušan @ 25.10.2004. 20:23 ] @
Kako da otvorim taj Windows Repair nikada nisam to radio!
[ m4rk0 @ 25.10.2004. 23:30 ] @
@Dušan
Nema tu nikakvog otvaranja.. Ukoliko si ikad formatirao disk onda znas sta je i Windows repair,a ako nisi onda ce to malo teze ici.Pa da ti objasnim:
Nabavi butabilan disk windows xp sistema.U biosu (ulazis tako sto pri podizanju sistema pritiskas taster delete) namesti da ti first boot device bude CD/DVD rom.I kad nastelujes to onda pritisni F10.Posle toga ce ti se sistem restartovati i pri podizanju ce (ukoliko je disk butabilan) pisati belim slovima na crnoj podlozi tipa "Start booting from CD" i kada ti se to pojavi odmah pritisni enter i igra moze da pocne.Posle toga ces se sam snaci a kljucni deo ce biti kad ti se ponudi da li hoces da instaliras svezu kopiju operativnog sistema (fresh copy of OS) ili hoces da izvrsis REPAIR sistema.Ti naravno u ovom slucaju izaberi repair tako sto ces,cinimi se, pritisnuti na R. I to je citava filozofija.