[ goran_k @ 19.10.2004. 04:48 ] @
Pozdrav,

Sta mislite o sajtu PC Puls (dizajn, sadrzaj, funkcionalnost)?

Adresa: www.pcpuls.co.yu

p.s. sajt je trenutno optimizovan za IE 5.5+, pa ne ocekujem kritike za izgled sajta u drugim browserima.
[ BytEfLUSh @ 19.10.2004. 05:12 ] @
Nemam instaliran IE, pa ne mogu da vidim kako izgleda u tom browseru (šta-li-je). Ne bih sad da pričam kako je izuzetno.......... neadekvatno... optimizovati sajt za neki nestandardni browser, nego samo par sitnica koje sam primetio.

Kao prvo, dizajn je OK, mada bi bilo jako dobro kad bi radio po HTML standardu - w3c validator je našao 149 grešaka samo na prvoj strani.

Zatim, kakva je to preporučena rezolucija 1024x678? Možda je neki tweak-ovani grafički mod, ali moja nVidia to ne podržava. Uglavnom, ispravi tu sitnicu.

I, prozor "Marfijev zakon" sa Times fontom odudara od ostatka stranice.

Mrzi me tražiti još grešaka, ali uglavnom - za početnika je veoma dobro...
[ boccio @ 19.10.2004. 08:22 ] @

http://www.elitesecurity.org/tema/71454

Citat:
goran_k:
p.s. sajt je trenutno optimizovan za IE 5.5+, pa ne ocekujem kritike za izgled sajta u drugim browserima.

ovo uopste necu da komentarisem :)
[ noviKorisnik @ 19.10.2004. 09:11 ] @
Citat:
Code:
<body onload="preloadimages()">
<tr><td>

Objasni kakve kritike očekuješ. Ako ne očekuješ kritike može slobodno da se briše tema, zar ne?
[ bokacbl @ 19.10.2004. 09:23 ] @
Uz sve ovo...trazi se namjerno cu reci "komentar" dizajnajer se kritika obicno smatra negativnom..
Pa ja sam par puta pokusao da na sajtu nadjem bilo kakav dizajn makar bio los ili dobar ali ne ide....
Uostalom zbog cega traziti komentare na ovakvim sajtovima kojima je jedina svrha pruzanje informacija i sl.
Mislim da kod ovakvih sajtova je bitnije da ima posjetilaca nego kakav je dizajn. A zna se kakv dizajn treba da bude u sajtovima u kojima je prezentovanje sadrzaja prioritetnije od grafickog izgleda prezentacije...
A sto se tice sadrazaja ako korisnici kojima su ovakvi sadrzaji interesantni i ako budu prvo dolazili na ovaj sajt u potrazi za nekim informacijama, onda je sajt dobar...
[ goran_k @ 19.10.2004. 09:46 ] @
Citat:
Nemam instaliran IE, pa ne mogu da vidim kako izgleda u tom browseru (šta-li-je).


IE 5.5+ Kao "Microsoft Internet Explorer 5.5" i novije verzije
[ boccio @ 19.10.2004. 10:17 ] @
mislim da nisi shvatio "laganu" notu sarkazma
[ goran_k @ 19.10.2004. 10:32 ] @
U pravu si :)

U svakom slucaju, hvala na sugestijama i komentarima.
[ oliver78 @ 19.10.2004. 14:05 ] @
Naslovi su neupadljivi. Teško ih je izdvojti od ostatka sadržaja. Probaj sa bojom ili već nekako da ih istakneš.