[ enes_k1 @ 19.10.2004. 11:52 ] @


Dosla mi je na servis jedna 7650 , mijenjan joj je oklop ( kineski crveni ) i od tad ne pali.Flet izgleda OK, prekidac je ok, kada ga nakacim na tornado telefon normalno upali i nadje mrezu ( normal mode ), ali kada probam da ga upalim sa baterijom telefon ne pali ( baterija je puna ).Ima li pomoci??????
[ Dr S E M A @ 19.10.2004. 15:43 ] @
Provjeri prekidač paljenja,jer stvarno su ih loše riješili,spoji ga direktno pincetom,ima dovoljno prostora da se zavuče pinceta i da se pomoću nje upali aparat.99%
[ Yugo Faca @ 19.10.2004. 23:50 ] @
Znate li mozda u cemu je problem?
Flesovao sam NOKIU 7650 do sada 2 puta i sad kad je pokusam upaliti, ne moze.
Samo mi izadje onaj logo NOKIA i tel. se ponovo restartuje.

Kad ukljucim punjac, pise mi System Erorr i nekad mi se pojavi u gornjem lijevom uglu onaj simbol za mrezu.

U ce mu li je problem???
[ enes_k1 @ 20.10.2004. 08:58 ] @
Citat:
Dr S E M A: Provjeri prekidač paljenja,jer stvarno su ih loše riješili,spoji ga direktno pincetom,ima dovoljno prostora da se zavuče pinceta i da se pomoću nje upali aparat.99%



Mijenjao sam prekidac, siguran sam da nije ni do njega jer kada kliknem prekidac na ekranu se pojavi crna linija ali nestane opet i tako stalno. Probao sam i da mu prikacim punjac, ali nista isto samo crna linija koja se pojavljuje i nestaje preko sredine ekrana
[ sale_v @ 20.10.2004. 10:59 ] @
Za Dalibora
ne znam sa kojim si boxom flesovao ali brobaj posle flesa full factory defaults
[ Yugo Faca @ 20.10.2004. 13:34 ] @
Pogresno sam se izrazio, nisam ja flashovao, nego su to radili u servisu.

E sad ne znam koji su box koristili.

A kako se radi full factory defaults ?
[ pelesta @ 20.10.2004. 23:17 ] @
Citat:
enes_k1: Dosla mi je na servis jedna 7650 , mijenjan joj je oklop ( kineski crveni ) i od tad ne pali??????

Da to nije donio jedan stranac,kojeg sam zestoko napao da sem sto je dosao da zavodi red u nasoj zemlji jos nam i posao otima,mjenjajuci oklop koji ,kao sto sam rece,u Bosni kosta 10 eura a u Nokia centru u Austriji 89 eura.Jadnik,hvali kako je nasa zemlja jeftina i nije cuo da kinezi rade dijelove za mob.I onda sam ga lagano sportski uputio na kraj hodnika lijevo,da se mj drug Enes zajebaje sa tim.
[ enes_k1 @ 21.10.2004. 10:37 ] @

Ma ja mislim da je taj, ali zato sam ja njemu zaveo red u dzepu prodao mu jednu 7650 polovnu nesmijem ni da kazem koliko a jos kad dodje da podigne ovaj reci ce da je Austrija najeftinija zemlja na svijetu
[ mrcina @ 21.10.2004. 11:53 ] @
A ja sam sebe smatrao prevarantom:))))
[ montback @ 21.10.2004. 15:11 ] @
mislim da je to softwere 90 posto!!!