[ Silencer @ 21.10.2004. 23:23 ] @
Well nas 4-ovo iz Smedereva otvorili smo sajt http://www.smederevoinfo.com i hteo bi da cujem vase komentare, sugestije, a i ako moze nesto lepo da se kaze bice super :)
I da naravno kako vam se svidja dizajn :)
[ beli1 @ 22.10.2004. 12:11 ] @
Zelis kritiku,ne znam je sajt ti je very good!Bar za mene..... Svetlo plava boja mi se skoro najvise dopada....dizajn nije los{dobar je}!Toliko od mene.
[ boccio @ 22.10.2004. 13:01 ] @
Izvini, a sto pitas za komentare dizajna? Koliko vidim header je cist template (jel ste ga bar platili? :), a ostalo su obicni boxovi za postnuke...

[ Radovan__III @ 22.10.2004. 17:23 ] @
Citat:
boccio: Izvini, a sto pitas za komentare dizajna? Koliko vidim header je cist template (jel ste ga bar platili? :), a ostalo su obicni boxovi za postnuke...


ne to je http://www.pnphpbb.com/modules...;name=ForumNews&file=index tj pnphpbb

tako da je pitanje sta ste vi to uradili osim dodavanja znaka smederevo
[ Silencer @ 23.10.2004. 18:34 ] @
Pa naravno postnuke i placena thema i prepravka flah animacije :)
Ali me cisto interesuje dal vam se svidja kako lichi :)
I ako znate nesto lepo sto bi moglo da se mete za city portal bilo bi nice reci mi....
[ Marenović Slaviša @ 23.10.2004. 19:53 ] @
Ne verujem da ce mnogo surfera biti zainteresovano, ali mene licno interesuje kako je nastao naziv Smederevo.
Elem, ajde stavite jednu slicnu sekciju na sajt, koja ce se baviti slicnim temama.

Usput, zapalo mi je za oko da jedan od vas, osnivaca ima potpis koji je identican jednom potpisu na ES-u. Vidi profil: http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/Pharos

Momci, to ne valja. Budite autenticni, smislite nesto. Budite svoji.
[ Silencer @ 24.10.2004. 03:24 ] @
Hmm nisam shvatio vezu sa tim ne vidim nista slicno :)
well kako je nastalo smederevo di znam:) Prvo smo se zvali semendrija posle ne znam kako su Turci imali trip Smed-erevo... bla bla bla kad nadjem vise napiseacu :)
[ Silencer @ 24.10.2004. 12:25 ] @
mislis na galeboy, mjok on nije osnivac on je samo simple registred user. Ne znam odakle mu taj potpis ne posecuje on es sigurno.... Dono
[ Alex_SD @ 08.11.2004. 10:46 ] @
Verovatno sa krstarice, ima jedan takav nick tamo ...
[ mordor @ 09.11.2004. 01:39 ] @
Sajt je toooliko spor da nisam imao zivaca da sacekam ucitavanje do kraja
[ g@rfild @ 09.11.2004. 11:14 ] @
Nisam rasista, ali zar nije malo glupo sto ste u header-u stavili sliku te Japanke, Kineskinje, jedino ako vam oni nisu ciljna grupa ako ih ima u Smederevu. A i ovi linkovi iznad te kineskinje su vam nepotrebni i sitni. Bolje ih stavite u podnozije kada covek dodje do kraja da ne mora da se vraca na vrh sajta, a vec u zaglavlju imate lep veliki meni.
Inace kada kliknem na link zivot u SM izbacimi mi stranicu koja je identicna sa str. vesti ili mi se cini ili tu nesto nestima. Mogli bi da stavite neke informacije o nocnom zivotu, gde se izlazi i tako. I taj logo u gornjem levom uglu mozete iskoristiti da vam bude link na home stranu tj. posetioci ce to ocekivati. Sto se tice ostalog dizajna svidja mi se, samo nastavite-potrudite se da stavljate korisne informacije za vase sugradjene i ostale posetioce vaseg grada.
Piozdrav
[ BURA @ 09.11.2004. 13:57 ] @
Mjenjaj ovu japanku na header-u hitno. Stavi neku sliku Smedereva, panoramu ili tako nesto...fakat ne prilici. Prevedi module jer ne znam koliko posjetilaca zna engleski.
BURA
[ neca @ 10.11.2004. 02:37 ] @
Evo i ja da se oglasim ;)

Ovako...oko te japanke se dize frka neprestano :) i trebalo bi da sto pre bude promenjena ;) Sto se tice onih sitnih linkova iznad...sluze za one korisnike koji nemaju flash uglavnom :)
vraca na glavnu stranicu zato sto je sve to jos uvek u izradi i neke stranice nisu jos dovrsene, bice o svemu na sajt pa i o nocnom zivotu..samo sto ne moze sve preko noci ;) Sto se tice srpskog jezika, gde nadijemo da je potreban srpski jezik, prevodimo...
[ Silencer @ 10.11.2004. 02:43 ] @
AH JAPANKA PA JAPANKA :)
Nije japanka bre :) Kineskinja je :P
Ma menjam je na neku sad Evropljanku vec sam meto konkurs koja ce da stoji na site :) Proba je kod mene kuci :)
Ja sam za to Jasnu Avramovic da stavimo (Gradonacelnik Smedereva) :)))))
[ Conica @ 10.11.2004. 11:30 ] @
Postovanje
Evo da i ja dam svoj mali doprinos...
kako si napisao, u pitanju je portal. Portal po "definiciji" podrazumeva da se na njemu objavljuje veliki broj razlicitih informacija grupisanoj po odredjenoj strukturi. Samim tim, zbog jake interakcije sa bazom (a i klicine podataka), neki graficki elementi treba da zauzimaju drasticno manje prostora - konkretno header.
Po mom misljenju je nepotrebno ogroman, odnosno zauzima "veliku povrsinu", koja bi se mogla iskoristiti za dalji prikaz pojedinih informacija i njihovo isticanje.
Takodje gornji linkovi (na vrhu strane) su pretstavljeni u minimalistickom stilu, sto opet odudara od header-a. Potrebno je odabrati jedinstevi stil za sajt.
Dalje,sto se boja tice (ovde opet naglasavam smisao portala) suvise su jake. Isticanje modula kao sto su leva navigacija bi se trebala resiti na drugi nacin..ova jaka boja suvise odvlaci paznju i suvise naglasava levi deo, umesto da je akcenat na podacima. To se narocito moze primetiti ako skrolujes dole do mesta gde se sa leve strane nalaze linkovi kategorije, pa korisnicki meni, logovanje itd., u sredini vesti, a sa desne kalendar, anketa baner. Pogledaj izgled ekrana: u levom delu zbog prenaglasene boje i ne toliko jasno izrazene segmentacije nekako se sve stapa. U sredini postoje velike povrseine praznog prostora te deluje malko razvodnjeno. Segmentacija desne strane je dobra, ali obratite paznju na konzistenciju: kalendar ima jednu sirinu, dok ostali drugu.

...i tako..
tolicno od mene za sada
zdr zdr
Cony
[ sredojevic @ 01.12.2004. 18:23 ] @
Sajt ti je mnogo spor meni na 2,0 je dovlacilo oko 5 minuta a, ostalo nije lose. Lep dizajn