[ bmilan @ 23.10.2004. 18:12 ] @
Pokusao sam, koristeci program Audio DVD Creator 1.80, da formiram Audio DVD od pesama u mp3 formatu i iste, koristeci pregledan meni, pustam na DVD plejeru.

Opis navedenog programa je izasao u zadnjem Svetu kompjutera.

( Ako na DVD narezem samo pesme u mp3, DVD plejer nece da ih cita. )

Program sam registrovao i pokusao da napravim AudioDVD ali je isti posle kreiranja menija, na pocetku konvertovanja pucao, odnosno iskljucivao se.

Molim da mi neko odgovori da li mozda gresim u toku rada ili je program los u radu sa mp3, kako je i navedeno u tekstu u Svetu kompjutera ili postoji neki drugi nacin da se ovo uradi.

Da li postoji neki drugi program kojim se moze kvalitetno napraviti AudioDVD?
[ Srki__ @ 25.10.2004. 21:59 ] @
nisam siguran, ali mislim da dvd diskove mozes da narezujes i u nero-u, pa izaberi tamo audio cd
[ pctel @ 26.10.2004. 00:47 ] @
Ne moze u Neru, gore navedeni Goland Audio DVD Creator bi trebalo da radi, ne znam u cemu je problem.
[ findi @ 26.10.2004. 14:45 ] @
Hallo

Ako mp3 narezes kao Data na DVD trebalo bi da ide (nikako kao Áudio)
Ako imas mogucnost narezi sa Stomp Record NowMax zbog Kompaktibilnosti sa Player_ima.
[ pctel @ 26.10.2004. 15:42 ] @
@findi
Ima player-a koji ne podrzavaju MP3, o mi ovde pricamo o takvima!
Znaci, reze se tzv. audio DVD na koji staje 70 sati muzike a fora je da se prevari player da je to film, koji se sastoji iz jedne slike ili tako nesto.
[ bmilan @ 26.11.2004. 18:11 ] @
Resio sam problem, ako nekoga interesuje..

Resenje je AUDIO DVD Creator 1.85 za koga postoji registracija
na klasicnim mestima ( astalavista )
[ gomilos @ 10.02.2005. 08:05 ] @
ako bi bmilan mogao da mi kaže odakle je skinuo Validnu verziju Audio Dvd creator, pošto bezuspešno pokušavam. Našao sam na Soft-Best.net ali krek odrađuje upis u regestri koji ne funkcioniše tako da mi puca program, probao sam i na Astalavisti ali isto.Inače Trial verzija radi, ali samo 30 dana i samo 5 fajlova.