[ custominstall @ 24.10.2004. 13:02 ] @
U čemu se razlikuju ova dva programa ?
Koliko znam, koriste istu mrežu, oba podržavaju video i audio prenos, Msg Plus! radi i sa jednim i sa drugim itd.
Takođe, koja je razlika između Hotmail i MSN naloga (mail i dr.)?
Ukratko, može li nešto sa jednim, što ne može sa drugim? :)
Ako neko ima iskustva sa ovim, bio bih mu zahvalan na odgovoru
[ custominstall @ 24.10.2004. 16:02 ] @
Znao sam da će rasprava biti ovako živa... Možda je trebalo da stavim naslov "MSN Explorer rulez!"
Da pojasnim, u dogledno vreme će mi zatrebati ovaj IM servis, pošto ga napolju shvataju dosta ozbiljno (naročito u Amerikama), a ne možemo sve da ih nagovorimo da pređu na icq ili jabber. Tako da bi iskustva (bilo kakva) dobro došla, da znam vredi li se smarati sa tim (trenutno je Win Msgr deinstaliran). Određen broj članova ES-a živi napolju i koristi ove programe, neka kažu slobodno, neće im se desiti ništa ružno (što već nije sa ova dva MS čeda, I guess).
[ Shadowed @ 25.10.2004. 15:28 ] @
U sustini otvaras Passport account i on ti je i za MSN i za Hotmail i mnogo cega drugog. Sasvim ti je sve jedno da li koristis Windows Messenger ili MSN Messenger. Eventualno MSN jer mozda ima novijih verzija (nisam koristio ove programe duze vreme). A mozes i MSN gateway da koristis preko Jabber-a pa da biras koji ces klijent. Ipak, i u ovom slucaju mores napraviti Passport account.