[ anica8 @ 03.11.2004. 16:22 ] @
Imam jedan veliki problem što se tiče Siemens A50.Pokušao sam ga da otključam sa jednim programom (mislim da je test point),taj program mi ga je sjebo.kad ga hočeš upalit samo se za kratko vreme upali lampica.Posle toga sam pokušao da mu snimim novi flash i kad sam to uradijo,više se tel nemože da upali(jednostavno je mrtav).Nemožeš upšte da snimiš novi flash potpuno je mrtav.Davao sam drugim ljudima da išta ućine i kažu da se nemože ništa učinit i da je jedini izlaz da kupim novi tel.Samo mi je to malo čudna stvar da čovjek zajebe tel na kablu i da ga nemože opet na kablu usposobit.

Ja vas molim da mi pomognete ako imate kakve dobre prjedloge(možda kakav dobar program) ili nešta slično.

Uglavnom zanima me kako da ga usposobim,nikad nisam imao takav problem.
[ cybercom @ 03.11.2004. 19:21 ] @
"Davao sam drugim ljudima da išta ućine i kažu da se nemože ništa učinit i da je jedini izlaz da kupim novi tel"

Drug,nisi odneo pradim ljudima,nadji neki pravi servis,resice ga za pola sata sigurno,nemoj se muciti,treba ti test point,ne znam sta si ti koristio jer nepostoji mikakav program sa tim nazivom to je nacin ? i freia,full slash i to je to,malo ozbiljniji "ljudi" imaju sve to !
[ anica8 @ 03.11.2004. 20:14 ] @
[ anica8 @ 03.11.2004. 20:30 ] @
Problem je to da ja te ljude dobro poznajem i da su mi več sve druge
telefone sa kojim sam imao zajebancije uradili .A ovaj nema šanse


A softwer sa kojim sam radijo se zove Siemens Unlocker sin Test Point
[ pelesta @ 03.11.2004. 23:20 ] @
Ako si ga ubio sa kablom,sto je nemoguce,zasluzujes da ti poklonimo novi telefon.
[ mrcina @ 04.11.2004. 08:36 ] @
jedna stvar mi nije jasna...zasto ljudi ne koriste malo pretragu(100 puta sam to ponovio evo i 101 put)
na tu temu je bilo toliko price da mi je muka od nje.koji moj k.... cackas kad ne znas i sto prije pocinjanja radane procitas nesto o tome,sto ne pitas.sad se sam malo pati i da znaš:

SIEMENS SE NEMOŽE UBITI SOFTVERSKI!!!!!
[ DelTroter @ 04.11.2004. 09:39 ] @
moze se ubiti ima nacina
ali fora je sto se moze i oziveti
[ mrcina @ 04.11.2004. 10:01 ] @
Citat:
DelTroter: moze se ubiti ima nacina
ali fora je sto se moze i oziveti

::))))))
da i to je tačno(nažalost) jer zbog nekih ljudi bi bilo bolje da nemože...
[ X-Cite @ 04.11.2004. 21:21 ] @
Zanimljivo je da se većina ljudi (pa i ja) o problemu zanima kad problem nastane... a ne pre toga npr... kako bi to uradio i šta se može desiti... kako rješiti ako bude najcrnji scenarij