[ miles_davis @ 05.11.2004. 10:25 ] @
U Nišu je u toku osnivanje RD firme koja ce se baviti razvojem Content Management sistema, aplikacija za pripremu štampe i CRM sistema. Firmu osniva velika strana kompanija sa 100% vlasništvom i očekuje se da počne sa radom do kraja godine.
Pored internih potreba za iskusnim IT profesionalcima (3), firma će konstantno sarađivati i sa freelancerima. Potrebni profili su web developer (PHP, MySQL, XML), Java programer (J2EE) i Web Designer/HTML/CSS koder. Blagu prednost za stalni posao imaju ljudi iz Niša, ali postoji i ideja o relocation programu.
Molim vas da popunite forme koje su postavljene na adresi http://www.webtopsolutions.net/sitegenius/topic.php?id=243 (forme su postavljene na mom sajtu jer im pomažem u otvaranju firme - druga poslovna veza između investitora i mene ne postoji).
Poziv će biti konstantno otvoren jer oni žele pristup potpunim i ažurnim informacijama o tržištu freelancera. Zato, čak i ukoliko trenutno ne tražite posao, molim vas da forme svejedno popunite, jer mi se čini da će biti dosta posla.
Naravno, možete mi poslati i CV, ali će prednost (vremensku) u razmatranju imati podaci iz forme. Svi uneti podaci će biti razmatrani prvi put 1.decembra, a nakon toga - po potrebi za freelancerima. Znanje nemačkog jezika je prednost ali ne i uslov. Naravno, znanje engleskog - obavezno.

Bio bih vam vrlo zahvalan ukoliko biste proširili ovaj link, odnosno, dali mi ideju gde još mogu da postujem ovaj poziv.