[ Italijan @ 05.11.2004. 21:01 ] @
Da li je moguce? Skinuo sam ko zna odakle igricu Hangaro koja je uradjena u flashu a koja je kod mene kao aplikacija, jedan jedini fajl. Igrica je na bazi veshanja , pogadjash slova ako ne pogodish obesi se kengur :) E sad svi pojmovi koji se pogadjaju ,film, naslov knjige,ime pesme, dobitnici oskara.... i ko zna koje teme josh su na ENGLESKOM :) Ja bih to hteo da preradim za srpsko podrucje tj. promenim pitanja i odgovor i prilagodim za nashe govorno podrucje :)
[ NeoDesign @ 07.11.2004. 01:00 ] @
Nije moguce.
[ Vranac @ 07.11.2004. 14:05 ] @
@Neo
nije tacno da ne moze, samo je pitanje koliko decko zna da radi u flashu i koliko zakona krsi i kako igra radi tj. da li je exe ili fla.

@Italijan
AKo je exe to ti je sto ti je, mada uvek mozes da pokusas da pretrazic sistemsku particiju kad startujes igru za swf fileove pa mozda ti se i posreci da je uradjeno sa nekim wrapper-om tipa swf studio. A ako je swf file u pitanju onda adji sothink swf decompiler 2005 i sa njime ces raspakovati taj file u fla, zatim je na tebi da se snadjes dalje kako ces da customizujes tu igru. U sustini imaces posla dosta
[ Italijan @ 07.11.2004. 17:49 ] @
Hvala na odgovoru . Ionako me interesovalo samo dal je to moguce :) Inace kao shto rekoh mislim da je u .exe fajlu poshto imam znaci samo tu jednu aplikaciju-ikonicu i na nju kliknem i startuje se igrica .
[ Moe @ 07.11.2004. 21:14 ] @
Jesi ti siguran da to bas moze sa decompilerom...
Koliko ja znam, pomocu njega mozes izvuci sve zivo, ali parcijalno. E, sad da pravi fla, hmm...
[ Vranac @ 07.11.2004. 21:34 ] @
swf decompiler 2005 pravi fla od swf-a, i JAKO lepo sve cupa i vraca u originalno stanje, ja sam se iznenadio kad mi je decompiler 2005 vratio fla file od swf-a pre jedno mesec dana, MNOGO mi je pomogao.
[ malice @ 29.11.2004. 22:04 ] @
Ako si skinuo najnoviju verziju, onda na NCBuy sajtu imas uputstvo za pravljenje i unosenje novih fraza itd... Ako imas Flash Projector, onda nadji negde na netu Hangaroo u .swf formatu... Pa ga dekomp... nesto...