[ Illiron @ 27.03.2002. 17:54 ] @
Svi pričate o faksovima, a ja još treba da se upisujem u sredju školu. Tako da bih voleo da mi ako možete preporučite neku školu(gimnaziju). 3. beogradska mi je na 3 min od kuće, šta mislite o njoj itd....
[ B o j a n @ 27.03.2002. 17:58 ] @
Bilo koja gimnazija ... !
Drzi se dalje od strucnih skola, i gledaj da upises onaj smer gde ces imati sto manje da ucis.
Na kraju krajeva srednja skola je ipak samo usputna stanica, right ?
[ Illiron @ 27.03.2002. 18:04 ] @
Ma da, al ima toliko krs gimnazija da to nije normalno, pogledajte samo sveti sava(iliti 8.) bre oce da je raspuste koliko profesori ne dolaze na casove. Takodje bih voleo da cujem i vasa iskustva...
[ Ivan Dimkovic @ 27.03.2002. 19:11 ] @
Treca beogradska je potpuno ql - ja sam zavrsio prvu pre par godina, ali imam dosta ljudi iz trece - skroz ok skolica :)
[ burca @ 27.03.2002. 19:58 ] @
Ma XI bgd. gimnazija je zakon...:)
[ Nemanja Jakovljevic @ 27.03.2002. 20:59 ] @
Ja sam prva godina I zemunske gimnazije, i nju nemoj ni sluchajno da upisesh, ja sam ovde zaglibio.
koliko je bilo loshe ja sam bezao svaki utorak- petak dok na kraju nisam od polovine novembra bezao do kraja decembra (tj. polugodista) i na kraju pobegao od kuce (sve vreme sam bio u internet kafeu) :)) tj. neupisuj zemunsku jer ce da ti isperu mozak tu
[ drdrksa @ 27.03.2002. 22:23 ] @
Ja bih preporucio elektrotehnicku skolu (smer elektronika ili racunari).Nije sto ja to ucim, nego zato sto daje dosta znanja o uredjajima uopste (ne samo o kompjuterima nego i svim ostalim).Plus sto posle mozes gde hoces sem biologije, geografije, hemije, istorije jer se to gubi posle prve godine (ali i tu mozes , samo sto polazes neke diferencijalne ispite).Srednja skola ti je samo stepenica do faxa koji je cool.I ako budes imao volje za radom i znanjem ma koju skolu zavrsio upisaces se na zeljeni fax.
[ Illiron @ 28.03.2002. 05:45 ] @
pa voleo bi da upisem gimnaziju jer cu posle faks tako da srednje skole otpadaju:)

ok hvala za savete:)