[ Malcolm @ 08.11.2004. 01:31 ] @
Prijatelj me je zamolio da mu uradim sajt...
http://www.beotel.net/~malcom/djole/

Trenutno se nalazi tu gde i jeste :) a za koji dan bi trebao da ga premestim na www.dordjejovanovic.com

Ima jos nekoliko stvari koje treba dodati-oduzeti...

Sta vi mislite, generalno kako izgleda?
Kritike... 3,2,1 Sad...

Hvala
[ bojan_bozovic @ 08.11.2004. 04:52 ] @
Smanji malo srednju kolonu u tabli. Uz Mozillu 1.4 u 1024x768 (sto je ipak najcesca rezolucija) sbog sidebara imas horizontalan skrol.

Quote:
Welcome to web portal of football coach Đorđe Jovanović! Enyoj ..

vee dont knou too spel, thetz y vee yooz spel chekkerz...

Izgleda stereotipno sa Arialom/Helvetikom (sto se svi zalepise za nju?). Probaj courier ili times italic.

Ne izgleda lose, ali nije ni nesto narocito (tona takvih sajtova ima). Stavi neki anim-gif ili shockwave gore.... ;) Taman bi time popunio prazninu na titlebaru koja bode oci....
[ Ni ten ichi ryu @ 08.11.2004. 05:03 ] @
otvorio sam jednom, izgledalo je ok. Onda sam otvorio još jednom i totalno je sve syebano.... Srednja kolona je sad totalno desno, a sredina je prazna. Ako želiš screenshot, reci...
Takođe... spelling .)
pored toga, mali savet...
Citat:
Office Number: 00 381 11 34 31 326
Cell Phone number: 00 381 63 863 25 89


zameni 00 sa + . 00 meni ne znači ništa, i kad bih pokušao da okrenem broj tako ništa ne bih dobio. + je više univerzalan znak koji označava izlaz za okretanje inostranstva u svim državama sveta.....

[ Ilija Studen @ 08.11.2004. 07:39 ] @
1. Imaš previše praznog prostora
2. Za naslove se ne koriste SPAN tagovi već H1..6 tagovi. Što bi rekli ljudi: "Osnovna škola!". Pri tom ti je i stil loš. Naslov je naslov i treba da se ističe u odnosu na tekst. Samo promena boje jednostavno nije dovoljna.
3. Jako mnogo mešaš prezentaciju i sadržaj. Doduše, nisi ti kriv, kriv je glupavi Dreamweaver, ali ti to nije baš jako opravdanja.

Ovo je ono najviše upada u oči. Da imam više vremena sigurno bih našao još nešto :D

I za kraj:
- sajt nema mnogo sadžaja => Umesto jedne široke stranice sa svim sadržajem nabacanim na nju, mogao si imati par manjih stranica sa lepo organizovanim sadržajem.
[ Radovan__III @ 08.11.2004. 15:33 ] @
proveri link ka LIVESCORE.com
[ Malcolm @ 08.11.2004. 17:07 ] @
:) Unapred hvala.

Znam da ima previse praznog prostora, to cu dopuniti.
Ok naslove cu ispraviti...
A sve je stavljeno u jednu stranicu da bi projatelj, kako je zeleo, mogao sam da dopunjava prezentaciju. Koliko ja mislim ovako mu je najlakse.... ispravite me ako gresim...

Za 00 sam se licno uverio 1.000.000 puta gde god da sam bio u inostranstvu...
Masa ljudi ne koristi plus...

Speeling nisam ja radio, sve je ispisao on, ali cemo i to da ispravimo :)

Smanjicu srednju tabelu... Nisam stigao da proverim kako izgleda u mozili.

Naravno da ima na tone ovakvih sajtova, kasnije kad budem imao vremena popunicu i tu prazninu gore sa nekom animacijom.

Unapred Hvala :D


p.s. hvala za livescore, tek sam sad primetio :D