[ VRKY @ 08.11.2004. 21:28 ] @
Pozdrav.
Ljudi želim čuti vaše mišljenje o ovom sajtu http://www.mcposeidon.com/ Njegov autor je jedan moj prijatel (MC_Poseidon). Meni se sajt osobno vrlo sviđa, a sad me zanimaju vaša mišljenja....
Pozdrav
[ crodream.com @ 12.11.2004. 20:04 ] @
Enter here i ta ulazna stranica ti uopće nije potrebna, a stranice su mi malo nečitljive, nije ugodno čitat tekst, bar meni
[ VRKY @ 13.11.2004. 18:25 ] @
Ok, bit će upućeno autoru. Meni je sajt i s tim vrlo dobar. Ima li još ko kaki prijedlog?
[ VRKY @ 15.11.2004. 21:00 ] @
Ima li još ko kao mišljenje?
[ Marko_L @ 21.11.2004. 21:31 ] @
Nemam reči, sajt (ako se to čudo može nazvati tako) izgleda ko da ga je pravilo dete od 5 godina, barem meni.
[ noviKorisnik @ 21.11.2004. 22:47 ] @
[ Napomena: ko nema šta da kaže, neka ćuti. ]
[ Mario @ 21.11.2004. 22:49 ] @
Slazem se sa prethodnim postom..Zamolio bih da Marko_L ostavi neki link, necega sto je radio..kako bih video neke tvoje radove.

Pozdrav

Btw, sajt je skroz korektan.

[Ovu poruku je menjao Mario dana 22.11.2004. u 16:06 GMT+1]
[ noviKorisnik @ 21.11.2004. 23:35 ] @
[ Napomena : Tema je kritika konkretnog sajta. ]
[ boccio @ 22.11.2004. 08:53 ] @
@noviKorisnik:

mozda bi trebali malo apdejtovati one top teme (posebno ovu), i dodati neka pravila za odgovaranje na sajtove koji traze kritike...u zadnje vreme 90% postova je ili "nemas pojma" ili "nije po w3c standardu"...a generalno jako malo dobrih sajtova koji traze kritike i jos manje kvalitetnih saveta (da ne ulazim u to sta je uzrok cemu)...
[ BytEfLUSh @ 22.11.2004. 09:23 ] @
Šta fali tome da se napomene da sajt nije po w3c standardima?
[ boccio @ 22.11.2004. 09:29 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Šta fali tome da se napomene da sajt nije po w3c standardima?

BytE, mojne ponovo, ko boga te molim...pa kako ti ne dosadi vise?!
[ BytEfLUSh @ 22.11.2004. 09:35 ] @
Ne dosadi mi, eto tako. Šta sam sad loše rekao? Samo sam te pitao zašto bi bilo zabranjeno skrenuti pažnju webmaster-u da mu sajt nije po w3c standardima (i zašto je bitno da bude), pa nek radi šta hoće...
[ noviKorisnik @ 22.11.2004. 09:48 ] @
Citat:
boccio: mozda bi trebali malo apdejtovati one top teme (posebno ovu), i dodati neka pravila za odgovaranje na sajtove koji traze kritike...u zadnje vreme 90% postova je ili "nemas pojma" ili "nije po w3c standardu"...a generalno jako malo dobrih sajtova koji traze kritike i jos manje kvalitetnih saveta (da ne ulazim u to sta je uzrok cemu)...

Da, zaista strašno. Biće tu malo krljanja. Ili malo više. Bolje da ne bude nijedna kritika ako nema niko šta korisno da primeti nego brdo bezsadržajnih primedbi.
Citat:
BytEfLUSh: Šta fali tome da se napomene da sajt nije po w3c standardima?

Sam si izjavio jednom prilikom da prvo dizajniraš pa onda standardizuješ. Tako radi i veći broj drugih korisnika pa ih nećemo cimati za standarde dok ne reše pitanja dizajna. Ovo je forum u kome se pre svega ocenjuje dizajn.


Molim konačno da se vratimo na temu.
[ VRKY @ 28.11.2004. 22:08 ] @
Napravljen je mali redizajn na http://www.mcposeidon.com/
[ set_X @ 28.11.2004. 22:27 ] @
malcice bolje...ali ponovo nije to to...

Sto on radi sve sajtove na isti fazon?
Pa kakav je to diajner?

Dizajner je onaj koji moze da uradi sjat kakav klijent zeli...a ne sve isto...jedna kocka i unutar linkovi...

ccc :D
[ BytEfLUSh @ 28.11.2004. 22:31 ] @
Uh... Jako mi je teško čitati šta piše na sajtu. Fontovi su sitni, navigacija je delom iste boje kao i pozadina, a link ka forumu se skoro pa ne vidi.
Uglavnom, među zahtevima na glavnoj strani piše "eyes". Pa, nakon nekog vremena provedenog na tom sajtu, trebaće i "spare pair of eyes".
Što se dizajne tiče - nije loše, ali zaista bi bilo dobro povećati fontove i malko izmeniti boje. Kad već zahteva 1024x768 rezoluciju, bilo bi dobro da je i iskoristi, pošto mi se taj sajt čini kao da je optimizovan za 800x600.
[ VRKY @ 29.11.2004. 13:05 ] @
set_X:
Pa normalno da svaki njegov sajt nije onaki... Pogledaj malo druge sjtove koje je izrađivao pa ćeš se uvjeriti.
A sad pređimo na važnije stvari, to s fontom bit će urađeno, i još neke male sitnice. I uputit ću mu ovo u vezi boja. Poz
[ Slobodan Milivojevic @ 29.11.2004. 20:59 ] @
A, kako mislis da u onom Iframe-u malo "zakocite" (stacionirate) pozadinu, jer kad skrolujes na dole, ne uklapa se bas ona crna boja...

Neznam, slozio bi se da je sajt prilicno ne citljiv....

Nemam sad vremena da detaljisem....
[ Ni ten ichi ryu @ 29.11.2004. 21:13 ] @
prilično nečitko. Copyright tekst se uopšte ne vidi. Takođe, scroll izgleda malo bezveze u mozilli, mislim da bi neki flash scroll bio mnogo bolji.
spell check - broken ingliš.