[ totte @ 09.11.2004. 22:27 ] @
Pozdrav svima!
Prvi put pisem i molim vas da me posavetujete.
Naime, vec 7-8 godina se bavim pravljenjem muzike na kompu. Koristio sam razne programe,sample-ove itd. i imam dosta gotovog materijala kao i pesama koje tek zapocinjem. Verujem, da ste svi vi to radili bar jednom, makar iz hobija. Mora se priznati da je jako zanimljivo. Da ne bi bilo samo zanimljivo vec i ikorisno, voleo bih kada bi mi neko rekao kako da plasiram da cuju i drugi to sto sam napravio. Molim vas da me ne shvatite neozbiljno, ja samo hocu to da podelim sa ostalima i da zaradim nesto ako moze.

Znaci ukratko da rezimiram, sta da radim?

P.S. spreman sam da posaljem neke segmente zainteresovanima, takodje sam spreman na saradnju!
[ drdrksa @ 09.11.2004. 23:26 ] @
Poz totte i dobrodosao na forum. Sto se odgovora na tvoje pitanje tice, pogledaj na Google ... konkretno ovaj link.
[ Milos Vujovic @ 10.11.2004. 20:44 ] @
Hello,


Reci mi kakvu muziku pravis ??

Ako je elektronska, onda mozes lepo da saljes izdavachima iz inostranstva i da izdas na plochi chak, to je cak i isplativo, zavisi ako neki veliki lejbl hoce da izda...
[ totte @ 10.11.2004. 21:34 ] @
Hvala obojici na odgovorima i konstruktivnim savetima.

-za drdrksa:
znam za taj link, hvala ti u svakom slucaju!

-za Milosa:
Da li ti je poznat rad grupe New Order i njihova pesma ''Blue Monday''. To je odprilike
ono sta radim. Naravno, ima tu i primesa nekog drumm 'n' bass-a ali sve zavisi od raspolozenja. Uglavnom je to neka elektronika, ustvari ako si zainteresovan mogu ti poslati neke segmente pa sam proceni.
Recimi mi molim te nesto vise o izdavacima, da li znas nekog?