[ masetrt @ 11.11.2004. 15:20 ] @
Da li neko zna za nekog provajdera ciji AP ima domet u Brace Jerkovica ul. Djordja Andrejevica Kuna donji deo ?? I da li je neko kod maksnet-a iz tog kraja i da li zna kako rade. Likovi traze soma i kusur dinara da predju 500 metara i izmere ti prijem.
[ marko1101 @ 11.11.2004. 18:57 ] @
ako si na 500 metara i imas opticku vidljivost, sa antenom, a na sajtu imas adresu, AP-a, onda ti ne treba nikakvo merenje signala, radi 99%, , a korisnici koji trenutno koriste taj AP se nalaze od 200-2000m udaljenosti i radi im sve.

imamo srece ili nesrece, da smo premerili signale i testirali pristup na sve AP-ove MaksNet-a i to sa svih mogucis i nemogucih lokacija , tako da na osnovu podatka o tvojoj poziciji sa sigurnoscu od 99% ti mozemo reci da li ces moci ili ne da koristis AP.

a pored toga postoji i test period.

inace sediste firme MaskNet je na Novom Beogradu i cela ekipa je ovde, a AP-ovi su na iznajmljenim krovovima.

pozdrav,
marko
[ Baja Gaša @ 11.11.2004. 21:59 ] @
Ne znam da li imaš optičku vidljivost ka Kumodražu. Na žutim zgradama ispod Farmaceutskog fakulteta se nalazi AP "Beogrida" na koji se ja kačim, mada sam jedno 300 m u vazdušnoj liniji bliže od tebe. Signal je dovoljne jačine i mislim da bi moglo da se "dobaci" i do tvoje zgrade.
[ masetrt @ 12.11.2004. 08:39 ] @
Hvala na odgovorima , i izvinjavam se ekipi maksneta zbog prozivke.
[ iceboy @ 18.11.2004. 08:59 ] @
ja sam nakacen na BJ maxnet i sljaka sasvim ok