[ nikkk @ 29.03.2002. 23:36 ] @
Zeleo bi upisati pocetni kurs c/c++ pa me zanima koji bi ste mi vi kurs preporuculi u beogradu (cet, vinca...).

Inace nemam iskustva sa programiranjem, znam malo html.
[ leka @ 30.03.2002. 00:15 ] @
Na to koji kurs da upises ne znam da ti odgovorim, ali samo zelim da ti kazem ovo, ako zelis da ucis C++, onda je NAJBOLJE da ne znas nijedan drugi jezik - tako da je dobro sto znas samo HTML. Ako imas volje C++ ces nauciti veoma lako i brzo!
[ fili @ 30.03.2002. 17:44 ] @
Ja bih ti takodje preporucio da kupis knjigu "Naučite C++ za 21 dan". Iako naslov ne obećava (teško da ćeš naučiti C++ za godinu dana, ne za 21 :) ) knjiga je stvarno dobra jer ide po koracima (lekcijama), zajedno sa vežbama na kraju svake i malom proverom znanja, tako da sav napor ulažeš u učenje a ne u organizaciju učenja.

Za nikakav kurs ne znam, ali kad bih znao za neki advanced rado bih ga upisao.

Radim u C++u vec dugo i evo sad sam uzeo detaljno da proucavam knjigu i kontam kako imam rupa svugde pomalo, cak i na mestima gde sam najmanje očekivao.

Naravno ovako ćeš morati da napregneš moždane ćelije da bi sve sam skontao iz knjige, i da odvojiš neko pošteno vreme i strpljenje za to - uvek je lakše kad ti neko drugi sažvaće. :)