[ VladaPUB @ 30.03.2002. 13:55 ] @
Kako da konfigurisem modem, odnosno kako da ga instaliram u RH 6.2 ? Modem je Lucent 56K ! Postoji mi u comunicating devices talk ili nesto slicno nemam pojma da li je to modem !
[ punkey @ 04.04.2002. 14:48 ] @
e ovako kao prvo moras da odes na neki sajt i skines drajver za tvoj modem i to naravno za linux u tvom slucaju to je drajver za red hat 6.2. drajver mozes pronaci na http://linmodems.org i mozes ga preuzeti u obliku rpm paketa ili kao src paket pa ces morati da ides step by step pri kompajliranju paketa. no ja ti toplo preporucujem da skines rpm paket i snimis ga komandom:
rpm -i ime_paketa.i386.rpm
zatim pokrenes rp3 i furaj ...
p.s. bilo bi pozeljno da uklonis i +++ath0 sekvencu za modem hangup pomocu komande at ili menjanjem datog polja u rp3 konfiguraciji.
[ axez @ 04.04.2002. 23:53 ] @
Citat:
VladaPUB:
Kako da konfigurisem modem, odnosno kako da ga instaliram u RH 6.2 ? Modem je Lucent 56K ! Postoji mi u comunicating devices talk ili nesto slicno nemam pojma da li je to modem !



Cao Vlado, vidim da mucis muke sa Linuxom...:)
Red Hat 6.2 je malo matora distribucija, mozda bi bilo bolje da uzmes nesto novije.

Stanislav
[ axez @ 04.04.2002. 23:53 ] @
Citat:
VladaPUB:
Kako da konfigurisem modem, odnosno kako da ga instaliram u RH 6.2 ? Modem je Lucent 56K ! Postoji mi u comunicating devices talk ili nesto slicno nemam pojma da li je to modem !



Cao Vlado, vidim da mucis muke sa Linuxom...:)
Red Hat 6.2 je malo matora distribucija, mozda bi bilo bolje da uzmes nesto novije.



Stanislav
[ VladaPUB @ 05.04.2002. 22:46 ] @
Ajde probam pa javljam da li sam uspeo !
[ axez @ 06.04.2002. 00:24 ] @
Citat:
VladaPUB:
Ajde probam pa javljam da li sam uspeo !



Ma jel tebi radi taj ICQ
Ajd zovi me na 395-438


Stanislav
[ VladaPUB @ 06.04.2002. 01:05 ] @
Ma radi mi da nekazem sta ! Ajde zovem te sutra (SUBOTA) ako neuspem da ga uradim !