[ bjelopavlic @ 31.03.2002. 00:04 ] @
---------Your system has no paging file , or the paging file is too small!------
Znaci ovo mi se javlja poslije startovanja sistema, nista ne mogu dalje da u radim
ni ono: Right click -My computer,click Properties--advanced tab da podesim paging file. Problem se desio kod podesavanja u computer management!
Znaci sistem se pokrene imam desktop ikone sve ali nista ne mogu da pokrenem javlja se serija prozora tipa :Your system is low on virtual memory!!!!!



Hvala unaprijed!
[ Simke @ 31.03.2002. 14:32 ] @
Startuj masinu u safe mode, pa probaj onda da podesis page file.
[ bjelopavlic @ 01.04.2002. 00:55 ] @
Hvala , samo jos mala pomoc nema mi diskete! Znaci registruje C i D ali nema A??? Inace u startu mi je pokazao da "C:\" ima "0"(nula) slobodnog prostora! I u control panelu sam podesio par parametara i konacno mi je pokazao prave vrijednosti-zauzeto-slobodno! Kako da to isto uradim i za A:\, znaci u folderu My Computer nema ikone A:?


Pomoc potrebna hitno. S O S!
[ Simke @ 02.04.2002. 21:59 ] @
Prvo probaj da li mozes da pristupis flopiju iz command prompta. Ako ne mozes, onda proveri kablove. Ako mozes, onda je najjednostavnije resenje da skines tweak ui, tu imas opcije show/hide za sve drajvove na sistemu.