[ Crni_Bombarder @ 15.11.2004. 13:30 ] @
Covek je napravio aplikaciju u vb6.Kao zastitu koristi serijski broj diska,firmware istog, computername....i jos mnogo toga sto nisam uspio ni da otkrijem.
Ako se svi ispitani uslovi ne 'poklope' , app izbaci msgbox 'GRESKA'. Kako da razvalim ovu app, a najvaznije mi je kako da saznam odakle (sa koje adrese) se poziva ovaj msgbox. Koristim Olly, Wdasm i Hiew.
Hvala unapred!
[ b4d_s3c70r @ 15.11.2004. 15:25 ] @
bp rtcMsgBox
[ babar0ga @ 19.11.2004. 11:56 ] @
Evo, ja cu ti pomoci.

Na adresi http://www.satanservice.org/coe/suicide/guide/
imas stvarno opsiran tekst pod nazivom "A Practical Guide to Suicide" sa detaljnim
uputama. Izaberi bilo koju metodu i neces pogrijesiti.

Sretno.


[ Aleksandar Đokić @ 20.11.2004. 01:13 ] @
neka on proverava 16000 stvari, ako mu ti jumper kojim to radi sjebes moze on da provera do sutra, nego o kojem progu se radi...

neka ga doticna gospoda raspakuju ako je pakovan a mi ce mo krakovatti (za toliko nismo glupi)
[ Crni_Bombarder @ 20.11.2004. 07:09 ] @
Prog je uradio tim programera, cini mi se veoma naprednih ;)
Radi se o aplikaciji specijalno narucenoj od strane pravnog lica, a ja sam dosao do iste, oprostite na izrazu, ROVINJANJEM po tudjem comp-u i doslovno kradjom...
Medjutim, posto se ne trazi ni serial ni user, imam problem...
App ne smijem postovati jer bi autori prepoznali 'djelo ruku svojih', a ja nisam anon na ovom forumu
Pozdrav svima osim babarogi, koji je stvarno BABA ROGA !
[ Aleksandar Đokić @ 21.11.2004. 02:11 ] @
daj covece upload-uj negde taj program bas me zanima o cemu se radi i voljan sam da ti pomognem da ga krakujes...a samo da te pitam isplati li se to i cemu program sluzi