[ Nabukodonosor @ 15.11.2004. 14:51 ] @
Sta se desava, pogledam ja slucajno u logove na telefonu (minut posle poziva od lika koji tvrdi da sam ga zvao jutros u 8 sati, sto naravno nije tacno) i vidim da sam primio nocas u pola jedan poruku sa broja +358405742531. Hmm...Pogledam dalje, kad vidim da sam na isti broj i poslao poruku, ali jutros u pola 7. Hmm... pa tada sam spavao! A i nemam blage veze koji je to broj, niti koja je to zemlja. Sta se bre desava?! Jel imao neko slicna iskustva? Inace imam 064 post-paid. Jel opet Telekom nesto muti? Ne bi bilo prvi put.
[ ddz @ 15.11.2004. 15:12 ] @
Mozda si samo bio bunovan, i nasumice pritiskao dugmiće
[ genesys @ 15.11.2004. 15:35 ] @

Il imash neki program u telefonu koji salje SMS-ove (kao sto je to bio onaj nesretni Mosquito). Pogledaj ovo, tamo se spominje isti broj i neka tri programa...

+358 je Finska, jel imash neki kre*ovan finski softver
[ Nabukodonosor @ 15.11.2004. 20:10 ] @
Pa dzabe da gledam to, kad ne znam ruski. Jel mozes da prepricas u kratkim crtama?

Pa imam neke krekovane programe, a verovatno i finske, posto je Nokia iz finske. Trenutno od programa na telefonu imam:
Profi mail (sa Profi Explorerom)
PWDictaphone
AppMan
SmsCounter
ExtendedLog
LieDetect
FlashLight

Zadnja dva sam sinoc instalirao, a ta poruka je poslata nocas. Ove ostale imam vec 15-tak dana.
[ ddz @ 15.11.2004. 20:47 ] @
Citat:
Vse s ego saйta kačaetsя - i photographer, i mnogoe drugoe! Vot tolьko nezadača - osobыh izmeneniй po sravneniю so starыm я ne zametil (i maski starыe na meste), a kogda я soglasilsя na 30-tidnevnый limit, эta tvarь kuda-to otpravila SMS! P.S. našel, kuda otpravil! +358405742531 - nikto ne znaet, čeй эto telefon?


38 popugajev je napisao da je skinuo Photographer 2.4, da nije video neke posebne izmene u poredjenju sa starom verzijom, a kad se slozio sa 30-dnevnim limitom, program je poslao SMS.

Gojko, hvala na kasapljenju poruke.
[ Keops @ 16.11.2004. 00:30 ] @
Jesi li pogledao sta pise u toj poruci koja je poslata?
[ Nabukodonosor @ 16.11.2004. 14:16 ] @
Pa u logovima nemam sadrzaj poruke, vec samo log, logicno. :-) A Sent mi je prazan, jer sam ja stavio da mi ne cuva poruke. Ali ne verujem ni da bi se videla, cak i da to nisam uradio. Pazi, da nije mozda program Psiloc eLog? On je instalirao jos neke sitnice, tipa: Common Licencer, Common About itd.
[ genesys @ 16.11.2004. 14:52 ] @


eLog je poljski program, on bi slao na +48...