[ Milla @ 17.11.2004. 12:01 ] @
Molim vas za informaciju.
Imam mail accont na Yahoo-u.
Da li mogu saznati da li je neko u citao moje poruke u Inbox-u ili ostalim boksovima, a koje su vec prethodno bile procitane (zanci, nisu zacrnjene u Bold tekstu)?
Da li se negdje pamti vrijeme poslijednjeg citanja poruke? Da li se to moze postaviti u opcijama?
Hvala unaprijed,
Milla
[ WiseDog @ 21.11.2004. 20:21 ] @
Pa pazi,bicu ti iskren,relativno je lako dobiti neciji pass za yahoo tako da je vrlo lako da ako mislis da ti je neko citao,da je to istina.
Sumnjam da mozes da vidis kada je poslednji put citaan tvoj mail,predpostavljam da mozes da trazis od urednika yahoo-a,da ti mozda izlista IP brojeve koji su se ulogovali na tvoj account ...... predpostavljam da mozes,ali ko zna,mozda ne nude takvu uslugu .... ipak imaju milione korisnika ..... probaj.

Ili menjaj pass redovnije,ili prebaci se na hotmail,oni su malo stabilniji i relativno ozbiljniji ....... :)
[ BytEfLUSh @ 21.11.2004. 20:31 ] @
Hmm... Dobiti nečiji pass je "vrlo lako"... Zanimljivo.
Ne znam o kojoj vulnerability pričaš?
[ Nemanja Jakovljevic @ 23.11.2004. 18:28 ] @
vulnerability? npr. sam user:)

[ Manonegra @ 29.11.2004. 16:31 ] @
Pre neki dan sam proveravala postu na yahoo i sva pisma mi izbrisana. Nije problem sto je neko citao moja pisma, ali zasto ih obrisa, to mi nece biti jasno. Promenila sam pass..sad se nadam da se to nece ponoviti..
[ marko37 @ 29.11.2004. 23:39 ] @
Ajd ti proveri i komp za razne keylogger-e (trojance) i spyware generalno.

--

Bad Band Name #285: Shirley Temple of Doom