[ overflow @ 03.04.2002. 12:28 ] @
Uradio sam na prvoj (index.html) stranici meta tagove, prijavio sam se na par search engine-a, ali ni jedan "ne vidi" moj sajt (recimo, krstarica) ... zasto?

Moje pitanje je kako se prijaviti na neki search engine ... vidim i google ima neki sisem cache-a ...
[ Jbyn4e @ 03.04.2002. 15:32 ] @
Citat:
overflow:
Uradio sam na prvoj (index.html) stranici meta tagove, prijavio sam se na par search engine-a, ali ni jedan "ne vidi" moj sajt (recimo, krstarica) ... zasto?
Moje pitanje je kako se prijaviti na neki search engine ... vidim i google ima neki sisem cache-a ...

Pazi, search masine ce te pretraziti kad one to budu htele i indeksirati tvoj sajt, tako da na to ne mozes da utices. Neki search engine ne stavi te ni nakon godinu dana na index.... jos ako se nisi dobro submitovao..
Mozes da probas i sa nekim programom, cini mi se da tako nesto bese radio "SubmitWolf" ili tako nekako, potrazi preko google-ta nesto tipa automatic site submit ili nesto slicno, pa gledaj sta ima za to... i ostaje ti samo da cekas :(
[ ||NeX|| @ 04.04.2002. 18:35 ] @
Citat:
overflow:
Uradio sam na prvoj (index.html) stranici meta tagove, prijavio sam se na par search engine-a, ali ni jedan "ne vidi" moj sajt (recimo, krstarica) ... zasto?

Moje pitanje je kako se prijaviti na neki search engine ... vidim i google ima neki sisem cache-a ...


Plati, pa ćeš biti. Sačekaj par mjeseci u največim slučajevima po godinu i biti ćeš, ali ako platiš odamh si na željenoj poziciji.
[ Darko Pipic @ 04.04.2002. 23:54 ] @
Citat:
||NeX||:
Plati, pa ćeš biti. Sačekaj par mjeseci u največim slučajevima po godinu i biti ćeš, ali ako platiš odamh si na željenoj poziciji.

Nemoj da bulaznis, meni su na krstarici otvorili dva domena posle 4,5 dana.
[ Trunks @ 05.04.2002. 01:10 ] @
TheGhost: domena?
Tripuješ.
[ 01011011 @ 05.04.2002. 04:02 ] @
Ovo je stvarno smesno. Ja nikad nikome nisam platio, ali vreme radi svoje, i zavisi kada te ubace u search ili takoreci pokupe. Nakon 4-5 dana ??? nisam Skontao sta si sa tim hteo reci, da si kupio neki domen.com i da si ga postavio i nakon nekoliko dana ti se pojavio u serach engines. ???? Hard to believe it.
[ ||NeX|| @ 05.04.2002. 17:10 ] @
na krstarici ok, ali na google i te klase nikad za par dana, samo za 3mjeseca najkraće
[ Darko Pipic @ 07.04.2002. 23:38 ] @
Citat:
Trunks:
TheGhost: domena?
Tripuješ.

Ma mislio na to da su ubacili u bazu moja dva sajta za 4,5 dana, i ti sitnicaris :)
[ Trunks @ 08.04.2002. 13:45 ] @
Citat:
TheGhost:
Ma mislio na to da su ubacili u bazu moja dva sajta za 4,5 dana, i ti sitnicaris :)

Šta ću, takav sam. ;)
[ ctpaba @ 16.04.2002. 09:19 ] @
Daj bre sta pricate Google mi pronadje posle dva ili tri dana svaki index.html na sajtu koji ima ima ime domena u title. Nikad nisam platio nista zato (jedino ako ne ide u paketu sa hostingom)