[ acatheking @ 21.11.2004. 12:40 ] @
Ne znam da li ovaj post spada u ovu kategoriju, ali zanima me uopšte ideja sajta koji smo napravili.

http://www.mobile-serbia.com

Radi se o sajtu za slanje slika, logo i melodija. Sajt je u završnoj fazi i biće uskoro završen. Izvolite, i pogledajte.
[ acatheking @ 22.11.2004. 13:36 ] @
Eh zaboravih..
Ako neko želi da "zaviri" unutra postoji i demo nalog

korisnik: demo
šifra: demo
[ BytEfLUSh @ 22.11.2004. 13:59 ] @
Fina ideja. Mada, moglo bi nešto i za ostale telefone da se nađe a ne samo za Nokia modele.
Zatim, jel mogu negde da pošaljem SMS sa tog sajta? Nisam našao tu opciju, a mislim da bi bilo korisno...
I, da, ne mogu normalno da ukucam broj telefona kad hoću nešto da pošaljem... Ne reaguje..... Mrzelo me gledati u source da vidim šta je problem...
[ acatheking @ 22.11.2004. 14:35 ] @
Sajt je još uvek u fazi izrade... Ok, može se postaviti modul za slanje običnih SMS poruka. Radi se na tome da sadržaj mogu da primaju i ostali telefoni, za sada samo Nokia.

Citat:

I, da, ne mogu normalno da ukucam broj telefona


Ne znam na šta si ovde mislio. U polju za unos telefona omogućeno je kucanje samo cifara (uradjeno u javi). Ako si na to mislio...
[ BytEfLUSh @ 22.11.2004. 14:39 ] @
Na to polje sam mislio. Bilo koju cifru da pritisnem, ne prihvata je.
[ BytEfLUSh @ 22.11.2004. 14:51 ] @
Pogledaj ovde zadnji post i koristi to za validaciju:
http://forums.devshed.com/archive/t-175370
[ acatheking @ 22.11.2004. 21:17 ] @
Evo, promenio sam proveru unosa u polju, koristeći onu funkciju. Probaj sada. Ne znam kako tebi nije radilo, meni je radilo i sa prethodnom i sa sadašnjom validacijom. Doduše, koristim IE, ne znam kako reaguje iz drugih pretraživača.
[ BytEfLUSh @ 22.11.2004. 21:28 ] @
Evo sad mogu da unosim, mada prima i znakove, pored brojeva. Kad sam proveravao tu funkciju kod sebe sve je ok radilo, ne znam šta je kod tebe problem.... Mada, ok, bitno da mogu nešto uneti.

Inače, kod prethodne funkcije je greška bila to što je verovatno skript radio samo na IE, dok se na svim ostalima nije moglo ništa uneti.