[ drakeus @ 21.11.2004. 16:31 ] @
OK, zvucalo je kao dobra ideja u pocetku. Naime, zeleo sam (i jos uvek zelim, naravno) dual boot, tj. winXP i Win98, a onda, upoznavsi se sa ovim cudesnim malim (34mb) programcicem gore, shvatio sam da mi tako nesto nije potrebno. Onaj ko nije upoznat sa ovim programom, recicu samo, da u okviru vaseg trenutnog os-a emulira drugi, deleci resurse, tako da na 1 kompu rade 2 os-a u isto vreme, izmedju kojih je ostvarena mreza. E sad, sve to lepo zvuci, ali ima jedan problem. Prilikom instalacije 2-og os-a (win98) primenjuje se ona cuvena procedura (insert boot floppy, start with CD rom support, itd.) ali, JA IMAM LAP-TOP, na kome inace, NEMA FLOPPY. Ok, nisam ja lud, uzmem napravim boot cd za dos u neru, i ono sve radi cool, kad cvrc. Pokrenem instalaciju, a on meni "can not create temp file, muwhhahaha ]:->". Izgleda da onaj blesavi workstation nije napravio virtuelni hdd, mada on mene uverava kako jeste. Ima li neko koji je razumeo sta hocu da pitam, a jos pride i zna odgovor na moje pitanje?



[quote]
"Working hard, or hardly working?"
[ BytEfLUSh @ 21.11.2004. 16:33 ] @
Pa skini boot disk image (floppy) negde sa neta i učitaj ga u VMware.....
[ drakeus @ 21.11.2004. 17:39 ] @
Hvala.

Doduse bio bih ti mnoooooogo zahvalniji ako bi me uputio na neko mesto gde takva image disketa ima da se nadje.


[quote]
"Cojgito, ergo sunt" (NIJE GRESKA)
[ BytEfLUSh @ 21.11.2004. 18:00 ] @
Na primer http://www.nerdlabs.org/bootdisks/index.php
[ drakeus @ 21.11.2004. 21:50 ] @
Tanks