[ WiseDog @ 21.11.2004. 19:03 ] @
Hm , nisam bas siguran da ovo ima veze sa service pack 2 ali mislim da ima,jer od kada sam ga instalirao,imam problem .....

naime,znate kada vam neko posalje pass za sajt zajedno sa sajtom,to izgleda u formi : http://username:[email protected]/members/main.htm ..... e sada,uvo uglavnom vazi za xxx sajtove ali ima i nekih drugih .....

E tu je problem.Do instaliranja service pack-a 2 sam mogao kliknuti na tu gore formu adrese i otici pravo na sajt a sada mi ne da explorer,vec kaze da nije dobra forma url adrese ....
E to mi treba,da promenim ili nesto otkacim pa da mogu direktno da pratim url ..... nemoguce da ne moze da se promeni ....

Jel zna neko ?
Upomoc ...
Zahvalan ....
[ avetinja @ 24.11.2004. 21:16 ] @
Jesi li probao sa drugim browserom?
[ sir-x @ 26.11.2004. 13:09 ] @
pa i ja imam neki problemcic sa sp2, uclucijo sam se na localnoj mrezi , i pustio neke stvarcice na njoj preko shering, ali svaki ko hoce da preuzme te fajlove kaze da trazi (administrator) password , a ja takvo nesto nisam stavio, cemu je problem ??
[ WiseDog @ 30.11.2004. 14:09 ] @
Hm ... sto se novog brozsera tice,to je kao da si predlozio da ako me boli noga,da je odsecem.Ako na drugom kompjuteru isti web browser hoce da ode na taj url a na mom nece,znaci da mi je nesto lose podeseno ......

E to me interesuje,da li neko mozda zna odgovor?
[ BytEfLUSh @ 30.11.2004. 15:00 ] @
Citat:
WiseDog: Hm ... sto se novog brozsera tice,to je kao da si predlozio da ako me boli noga,da je odsecem.


Zapravo, mislim da bi bolje bilo da si umesto "noga" stavio "slepo crevo". To bi više ličilo na ovu situaciju.
[ WiseDog @ 30.11.2004. 15:48 ] @
Hvala Nevene,na strucnom objasnjenju i usmeravanju ali i na savetu,s tim sto si svoje siroko poznavanje medicine demonstrirao u jednoj recenici,ali posto nema veze sa odgovorom na zadatutemu,mogao si i da se suzdrzis!

Naime,sjajno bi bilo da malo proucis tematiku pa nas iznanadis i poznavanjem racunara,tacnije Microsoft-a!
[ BytEfLUSh @ 30.11.2004. 17:21 ] @
Citat:
WiseDog: Naime,sjajno bi bilo da malo proucis tematiku pa nas iznanadis i poznavanjem racunara,tacnije Microsoft-a!


Hehe, na ovo nisam mogao da se ne nasmejem. "Poznavanje Microsoft-a"?? Možda misliš na Microsoft-ove programe -- poznajem ih, čak znam i nešto o IE... Ali pošto ti niko nije dao rešenje problema, mislim da bi ti najpametnije bilo da pređeš na neku alternativu. Ako si baš tvrdoglav - čekaj, možda će ti neko ponuditi rešenje. Mene mrzi preturati po opcijama IE da bih ti našao rešenje, najviše zbog toga što IE mogu otvoriti samo desnim klikom na fajl, open with, ........

Svejedno, hvala ti što si pohvalio moje znanje medicine.
[ mitar1982 @ 30.11.2004. 18:03 ] @
@WiseDog
http://www.nudepass.com/passfix.reg

@Byteflush
Mnogo si naporan.....
[ WiseDog @ 30.11.2004. 23:52 ] @
Mitre,hvala najiskrenije .... uspelo je(eto zbog ovakvih ljudi i treba ovaj forum da postoji,jer mu je svrha pomoc sirokih razmera) ......


Iako neki ne veruju i ovde su ne znam zbog cega,valjda zbog zabave ......
[ BytEfLUSh @ 01.12.2004. 00:37 ] @
Citat:
mitar1982: @Byteflush
Mnogo si naporan.....


Kako za koga...

Citat:
WiseDog: Iako neki ne veruju i ovde su ne znam zbog cega,valjda zbog zabave ......


Ne veruju u šta? Nego, šta ti misliš, da sam ja ovde da tebi pomažem?