[ Boki 1985 @ 22.11.2004. 01:44 ] @
dok sam chatovao na mircu jedno veche, od lika koga znam, sam dbio jedan www - - http://free.art.pl/poof/mistiq.jpg u pm-u.
nakon toga, krenuo je odma neki download nekog dl.exe fajla... ja sam to prekinuo, al ne znam dal se skinuo :S
pregledao sam sve .exe fajlove u kompu, i poslednji je neki zone_alarm_crack koji se nalazio u win/system/kazaabackupfiles i vremenski se podudara sa otvaranjem gor pomenutog sajta!
sad, ja to nisam skidao! samim tim, taj fajl sam obrisao!

jedino cega se bojim su ona neka prebacivanja na servere po j.americi pa da mi racun dodje 300.000 :D jel to moguce?

aj ako neko moze da mi pomogne ! hvala ;)


PS. lik koji mi je posalo taj pm, je rekao da je on to dobio od nekog ovako, al nije slao meni! znachi automatski se desilo! :(
[ LaMpiR @ 22.11.2004. 08:33 ] @
mozda se radi o jpg exploitu. da li imas zadnje security patcheve?

ps. kakve to veze ima sa IRC-om ?
[ Joker @ 22.11.2004. 15:06 ] @
Citat:

ps. kakve to veze ima sa IRC-om ?

Da mu je neko izdiktirao preko fixnog telefona web adresu postovao bi u Fiksna telefonija
:d
[ marko37 @ 22.11.2004. 15:11 ] @
Citat:
ps. kakve to veze ima sa IRC-om ?



Pa vi"š da su ga navukli preko pm dok je chatovao... :)

Ajd da pojednostavimo stvari - NE IDITE na linkove koje vam daju totalni anonimusi preko irca. Mislim, koliko puta treba ponavljati ljudima da shvate tako nešto?

--

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits.

[ Boki 1985 @ 23.11.2004. 01:02 ] @
pa nije mi posalo anonimus! nego decko koga znam! tako sam se navukao! nasao sam u medjuvremenu kakav je to virus...
[ LaMpiR @ 23.11.2004. 07:36 ] @
pa postoje odredjeni virus koji ti se uvuku preko java chata i ima hiljadu drugih nacina. Samo ignorisi spam....