[ Red Firm @ 22.11.2004. 09:44 ] @
Administrator sam jednog sajta.Pokusao sam na forumu sajta da otvorim usergroups i ubacio par ulogovanih clanova u tu grupu.Nakon toga sam izbrisao grupu,ali mi se pojavio problem.

Sve nickove koje sam bio ubacio u tu grupu su promenili svoje boje,pa su mi tako ti nickovi postali iste boje kao i moderatori na forumu.Da li moze neko da mi pomogne kako da se resim tog problema,pa da vratim sve na staro?Dakle da boje nickova koje sam svrstao u tu usergroups koje sada nema posto sam je izbrisao budu kao pre?!
[ filmil @ 22.11.2004. 10:01 ] @
Dobro je što si rekao koji softver koristiš. Jer da nisi rekao, niko ne bi mogao da ti pomogne...

f

p.s. Reče mi jedan čoek, jednu stvar, na jednome mjestu... :)
[ ddz @ 22.11.2004. 10:05 ] @
Malo si omašio temu. Potraži thread o PHPBBu, tamo će ti pre neko odgovoriti.
[ Milos Stojanovic @ 22.11.2004. 11:44 ] @
ma ko šta koristi, može da bude phpBB, može da bude Invision Board, može da bude nešto treće...
[ ddz @ 22.11.2004. 14:45 ] @
Recimo da sam prilično siguran da čovek koristi phpBB. Mene nije mrzelo da mu skoknem do sajta
[ Red Firm @ 23.11.2004. 11:05 ] @
Sorry...nisam ostavio taj podatak u vezi foruma(dakle phpbb je u pitanju),ali eto ima nekog ko je i posetio sajt o kome sam pricao,ali i dalje nisam dobio niakkav odgovor...Da li neko uopste zna da li moze da se resi taj problem?
[ Red Firm @ 23.11.2004. 18:25 ] @
Dakle niko ne zna ??? !!!