[ psereci @ 24.11.2004. 20:23 ] @
Imam motorolu v525. Želim je flashati na v600 i flexati. Sa interneta sam poskidao sve što treba za obaviti to (PST7.1.1, patch za to, software-triplets, flex, p2k.man)
O ovom dekodiranju čitam već tri mjeseca.
Instalirao sam PST 7.1.1 i patch-ao sam ga. Kad spojim telefon. računalo traži drivere za telefon i ja ga pošaljem da instalira te drivere iz C\Program files\Motorola\PST\. Kad se to instalira odem na MultiFlash u program files i unesem flash i flex. Ovdje mi nastaje problem. Kad stisnem start izađe mi poruka da nema niti jednog spojenog telefona. također mi se to događa i u p2k.man-u. Znate li u čemu je problem? Mobile PhoneTools mi normalno radi i bez problema ubacujem slike i zvukove u mobitel.
Molio bih vas da mi malo detaljnije objasnite u čemu griješim ili u čemu je problem


HVALA!!!
[ novack2 @ 24.11.2004. 21:47 ] @
konektiraj ugašen telefon, pa stisni istovremeno tike * # i tipku za paljenje na kratko, telefon ti mora biti u flash modu !!!
[ psereci @ 25.11.2004. 15:41 ] @
Hvala ti na odgovoru novack2. uspio sam ga flashati, ali ga nisam flexao. Samo me još zanima na koji način bi mogao staviti igrice u njega preko kabela. hoće li mi se cijela memorija izbrisati kad ga flexam?
[ novack2 @ 25.11.2004. 20:02 ] @
E za te stvari ti nisam kompetentan, mislim da na ovom forumu nećeš naći valjan odgovor na to pitanje :))
[ silicva @ 25.11.2004. 20:08 ] @
kad fleksujes u multiflexu nemas vise nista sem fabrickog podesenja!
[ jale.vstsi1808 @ 27.11.2004. 20:19 ] @
Izbrisati ce ti se imenik, poruke, melodije, slike, mislim da java igre nece.
mozes osloboditi memorije s programom p2kman teko da obrises sve slike osim zadnje 2 (zovu se moto.jpg i moto.gif) melodije nemoj brisati, jer ce ti mob. imati nekih problema s postavkama zvona.
Javu mozes ubacivati, evo ti upute:

PST PHONE PROGRAMER -> FILE -> NEW -> KJAVA FILE; PHONE -> READ PHONE; KAD 2 PUT NAPISE COMPLITE ISKLJUCIS TAJ 1. PROZOR -> KLJIKNES ENABLE/DISABLE JAVA APP LOADER MENU, ONDA OTKACIS MOBITEL S KABELA I IDES NA MOBITELU MENU -> PODESENJA -> JAVA POSTAVA -> UCITAVANJE JAVA PROGRAMA; SAD STAVIS KABEL I UKLJUCIS MIDWAY(Ako ga nemas skini ga na ''http://coma.fsb.hr/motorola/'', super stranica obavezno pogledaj), MENI RADI NA COM3, NEZNAM NA KOJEM CE TEBI RADITI, PROBAJ SVAKI POSEBNO AKO NEZNAS TOCNO, TO TI JE NA FILE -> SETTINGS, OTVORIS IGRICU I IDES NA FILE -> SEND JAD, NA MOBITELU CE TI SE POJAVITI PORUKA DALI ZELIS PREUZETI IGRICU, KLIKNES PREUZMI. AKO TI NEMA *.JAD FILEA, A IMAS SAMO *.JAR, POSTOJI PROGRAM KOJI PRAVI *.JAD FILE, ZOVE SE JADgen, 500KB, NEZNAM DI SAM GA SKINIJA.
[ Fuzz @ 28.11.2004. 11:10 ] @
Backup mozes odraditi sa mobile phone tools.
[ psereci @ 08.12.2004. 13:24 ] @
Napravio sam sve kao sto mi je rekao jale.vstsi1808 ali kad uđem u MIDway 2.8 učitam jad file i kad krenem na download na mobitel piše mi:
Downloading to phone - failed!

U čemu je problem?



Hvala!!!
[ Fuzz @ 09.12.2004. 13:38 ] @
Ili ne valja igrica ili nisi aktivirao java link na fonu...ili...
[ psereci @ 09.12.2004. 18:56 ] @
Može li mi netko opet malo detaljnije objasniti to kako bi prebacio igrice na mobitel v600.



Hvala!!!