[ ventura @ 25.11.2004. 13:27 ] @
Posto ste vi upuceniji u ovu tematiku od mene, da li mozda negde na netu moze da se skine neka free verzija nekog crawlera koga bi ja mogao da prepravim za svoje potrebe...

A zelim da napravim crawlera koji bi svako malo isao po sajtovima kladionica koje mu ja podesim i skidao kvote od njih i slagao ih u jednu bazu radi uporedjivanja... Ista stvar sto radi i BetRadar, samo ja zelim da to uradim za kladionice koje ja hocu...
[ VRider @ 25.11.2004. 13:35 ] @
Da li bi bio zainteresovan da platis izradu tako necega?
[ boccio @ 25.11.2004. 14:09 ] @
imaš u okviru .net dokumentacije primer crawlera u c#, koji radi pristojno...mrzi me da jurim sad, ali ako hoćeš iskopaću ga. jedino što moraš da pišeš parser za svoje potrebe...

a ovako, mislim da nema nešto već gotovo da se nađe...jedino da čupaš iz nekog projekta, tipa http://sourceforge.net/projects/htdig... (c++)

nego...što reče VRider, pošto sumnjam da to radiš za opšte dobro, mogao bi i neki projektčić da se setapuje :))
[ -zombie- @ 26.11.2004. 08:01 ] @
mnoGoSearch

[ ventura @ 26.11.2004. 10:20 ] @
Pa platio bi sto da ne...
[ bonifacio @ 05.06.2006. 14:03 ] @
Ja sam piso Betradaru da bi hteo za sebe privatno uzeti program nisu mi dali traze da sam neka firma.Jer ima nacina da se docepam njihove baze?hvala ja bi i platio nije problem
[ WawaHOO! @ 05.06.2006. 14:17 ] @
A koliko kosta programiranje crawlera za sakupljanje nekog sadrzaja na netu i jel mnogo komplikovano...
[ bet-scanner @ 05.06.2006. 18:33 ] @
200€ mjesecno i imas program ;)


ps. kad imam priliku reci cu malo o programu,


program je uradjen na foru betradara i trudimo se da dodamo jos vise opcija,
tu je puno vise stvari od samo skeniranja kvota, jednostavno sve za kladionicu, od kvota / statistika / rezultata / ispravki kvota / livescorea do OUTputa kao sto su web stranica, forumi , statistike (za posjetitelje, ne za administratore) i jos hrpa mogucnosti.

wise info na mail [email protected]
[ ventura @ 05.06.2006. 18:54 ] @
@bet-scanner:

Od Novembra 2004 smo mnogo toga napravili... :)

Tako da nam sada to nije potrebno...

[ bet-scanner @ 05.06.2006. 19:08 ] @
mozda "bonifacio" nije, on je postavio pitanje "05.06.2006. u 15:03 "
[ ventura @ 05.06.2006. 20:58 ] @
Taj bonifacio želi da se downloaduje (iliti štagod) betradarovu bazu... Sumnjam da ti je on može biti kandidat :)

[ bet-scanner @ 06.06.2006. 20:16 ] @
ma to je bilo cisto informativno da napisem ;)

sad ne znam tocno s kim pricam, ali ako ste vlasnici / administratori ikakvih kladionica, mozete nas kontaktirat jer stvarno smo napravili dosta zanimljivih stvari za kladionice ;)
[ WawaHOO! @ 06.06.2006. 21:32 ] @
Citat:
bet-scanner: ma to je bilo cisto informativno da napisem ;)

sad ne znam tocno s kim pricam, ali ako ste vlasnici / administratori ikakvih kladionica, mozete nas kontaktirat jer stvarno smo napravili dosta zanimljivih stvari za kladionice ;)


Jel pravite crawlere i za "prikupljanje" drugih sadrzaja ili samo za rezultate kladionica ?
[ bet-scanner @ 06.06.2006. 23:10 ] @
zavrsili smo s radom na programu za kladionice, sad radimo na prikupljanu svih cjenika na webu, te pustanje programa u rad.

a naravno da radimo i ostale programe, po narudzbi, imamo ih par vec uradjenih...

sve informacije na [email protected]

takodjer bi obavjestio bonifacio da mi posalje mail na [email protected] kako bi mu mogao poslat printscreen od programa, jer mi ovaj forum ne dopusta da mu posaljem mail jer nisam registriran duze od dva tjedna,

poz ;)
[ ventura @ 06.06.2006. 23:36 ] @
Moja firma (Elbet) je ćerka firma grupacija koja u sebi ima i Astra Sport Bets kladionice, a mi za njih radimo sav software, u šta spadaju i informacioni sistemi za sportske kladionice... To kada sam jurio da napravim neki crawler trebalo nam je za internu analizu kvota i poređenje sa konkurencijom, ali smo to rešili odavno... U principu svi naši bookmakeri koriste Betradar, ali ovo nam je trebalo da direktno u software-u imamo poređenje sa konkurencijom, i to sve kladionice koje mi odaberemo, da ne zavisimo od betradara...

[ bet-scanner @ 06.06.2006. 23:55 ] @
ok, ako ima ista, ikakva sitnica da vas zanima, tu smo.

sad nisam bas upoznat kako vi radite teletext i ta cuda. i sve ostalo, uglavnom za svaku sitnicu imamo program (vezano za kladionice)
od statistika / automatskog teletexta do virtualnih kladionica itd. ;)
[ ventura @ 07.06.2006. 00:01 ] @
Teletext se odavno generiše automatski iz softvera... Naš software podržava i najnovij FAB-ov program i onaj prastari BBC standard za teletext...
[ bet-scanner @ 07.06.2006. 00:10 ] @
kao sto rekoh, "ako ista mozemo pomoc" ;)
mi smo nova firmica, al vjerujem da fino radimo svoj posao ;)
postojimo tek 4mjeseca a napravili smo dosta toga, a posli smo s mrtve nule...

eto, to bi bilo sve o nama, ako vas zanima ikakva suradnja ili ista , mozemo se cut na vec spomenutom email-u / [email protected]

evo jedan screen koji sam "udario" na brzinu za bonifacio-a

http://bet-scanner.com/shot.jpg
[ bonifacio @ 30.09.2006. 00:27 ] @
Tko mi vise zelis reci o tom programu?
[ Igor Krezic @ 17.02.2007. 13:42 ] @
na stranici www.bet-scanner.com im "kopija" bet-radara, ali za razliku od radara koji kosta preko 1000€, scanner je potpuno besplatan.