[ Crvic @ 25.11.2004. 18:37 ] @
Pozdrav. Evo samo da vas zamolim da pogledate ovaj sajt i da kazete nesto o njemu.
http://husky.dognations.com/



[Ovu poruku je menjao -zombie- dana 27.11.2004. u 01:23 GMT+1]
[ BytEfLUSh @ 25.11.2004. 19:01 ] @
Hmm pa sad subjektivna ocena je 6/10... Mada, nisam išao dalje od prve stranice pošto mnooooogo sporo otvara - ne znam jel do mene ili do servera...

Ona linija dole deluje malko iskrzana u jednom delu, a gore levo odjednom nestaje senka koja ju je pratila.

Takođe, mislim da bi više odgovaralo <p style="text-align:justify;"> za paragrafe, mada je to subjektivno valjda...

I, ne vidim pravu potrebu za linkovima u flash-u...

Koliko si dobio?
[ Crvic @ 26.11.2004. 01:27 ] @
Dobio sam 1200€ a radio sam u dva dana po 2 sata :) Sto se tice sijenki, vjeruj nije mi se dalo popravljati a linkova u flash-u: uzeo sam jednostavno random button iz dreamweavera (da ljepse izgleda). Server jeste spor, posto je besplatan. Link sam pokupio negdje sa ES-a.
[ Slobodan Miskovic @ 26.11.2004. 01:31 ] @
Mogao si uraditi prelaz izmedju snega i bele pozadine...izgledalo bi mnogo bolje
[ sojic @ 26.11.2004. 01:57 ] @
Nije lose, ali ti preporucujem da linkove (glavni meni) promenis. Izbaci flash i ubaci standardne likove (SEO), a efekat moze da ostane. Potrazi malo CSS. Sad je kasno, pa me mrzi da trazim link, sutra dobijes.
[ Br@nkoR @ 26.11.2004. 07:20 ] @
1200 € za 4 sata rada? Moraću da krenem da se bavim web dizajnom.

Imaš greske u kodu:
Pod <style> tagovima nalaze se <meta> tagovi !?
Zatim dodaj alt atribute slikama.
[ Slobodan Milivojevic @ 26.11.2004. 15:49 ] @
Ništa posebno, mislim da ti header uopšte nije optimizovan, i nešto sam protiv onog bevel-a na naslovu, nekako mi se ne uklapaju u pozadinu. (to je samo moje skromno mišljenje)

Drugo, pogledaj ovo:
[img][att_url][/img]

Cim predjem preko nekog dugmeta, ono ostane aktivno i ne "gasi" se.

Sve u svemu moze to i bolje, mnogo bolje...

P.S. Sto ja za ovako nesto ne dobijam 1200e
[ Slobodan Miskovic @ 26.11.2004. 16:06 ] @
Citat:
P.S. Sto ja za ovako nesto ne dobijam 1200e


Da nadjes neku vevericu iz Nemacke mozda bi i dobio ;)


Mislim da se dugmici uopste ne uklapaju u izgled site-a, ta zelena tackica, lampica kako god hoces je skroz suvisna...bolje da je npr nesto ovako...

[ Radovan__III @ 26.11.2004. 17:47 ] @
Ovakve flash dugmice sam vec vidjao ( nisam siguran ) jesi li ih ti pravio ili si samo menjao text na njima?
Stranica se izuzetno sporo ucitava , verovatno nesto do hosta. Baner a vrhu i ono na dnu je moglo dosta bolje da se uradi.
Mislim da cena zasluzuje jednu nulu manje. Ali to je samo subjektivno misljenje.
[ Crvic @ 26.11.2004. 21:58 ] @
Postavio sam oglas u novine (u Austriji) da izradjujem web stranice, javio se tip, odemo na razgovor i rece mi da je spreman dati i 1000€ da mu se napravi reklama za njegove Huskije. Nakom pet mjeseci cekanja on konacno pripremi slike koje ce ici na sajt. Ja buduci da sam u stisci s vremenom, odradim to za dva dana i gotovo. Dugmici su iz dreamweavera.
[ abishai @ 26.11.2004. 23:09 ] @
Ako je on zadovoljan (a i ti) onda je sve OK.