[ BiroSa @ 26.11.2004. 17:48 ] @
Nisam bas siguran da li ovo moje pitaje spada u podgrupu Anonimnost i privatnost... sorry ako sam zabrljao...

Helem, rijec je o lan-u sa hdw firewall i active directiry.
Svi u lan mogu ici svugdje gdje zele na webu ali ne i na hotmail.com . Skenirao sam server protiv virusa i spyware-a ali nista. Probao sam sa drugim browserom-nista. U firewallu ne postoji nijedna restrikcija web starnice. U principu je tu zbog vanjskog ulaza u lan a ne zbog interne kontrole. Restartao sam firewall i odradio update firewalla i opet (vec pogadjate) nista!! sta sam jos radio??
Da, sarao sam registy i nista pametno nisam nasao.
Fakat nisam pametan sta dalje da radim. Ustvari ne mogu da provalim u cemu je problem.
imam osjecaj ko da mi ne akceptira cookie od hotmaila. Ali samo od hotmaila.
Ako imate kakav prijedlog javite please!!!
[ sjoker1966 @ 12.12.2004. 15:55 ] @
Pozdrav svima!
I ja imam isti problem!!!
[ BytEfLUSh @ 12.12.2004. 16:30 ] @
A koju grešku javlja browser?
[ sjoker1966 @ 12.12.2004. 21:24 ] @
Nikakvu!!!Samo otvara,otvara,otvara...Nakon 10 min.otvori site.
[ birkof @ 18.12.2004. 13:15 ] @
Ljudi i ja imam taj problem, ali mislim da znam sta je u pitanju. Imam lokalnu bezicnu mrezu i pustam net, ali vecina korisnika ima problem sa otvaranjem hotmail-a! Ali samo korisnici koji imaju slabije racunare, ili racunare sa manje memorije. Izgleda je problem keshiranje. Nisam siguran...
[ zima @ 18.12.2004. 21:43 ] @
Niko nije rekao koji browser koristi. Microsoft je izmedju ostalog poznat po tome sto voli da zagorcava zivot korisnicima "alternativnih" browsera.
[ BiroSa @ 21.12.2004. 13:26 ] @
Koristio sa firefox i IE. Ni jedan browser ne otvara hotmail.
[ milan01 @ 21.12.2004. 13:41 ] @
Probaj da prikacis racunar recimo direktno na net,van mreze i ima da ti ga otvori samo tako a zasto nemam pojma posto sam imao isti problem...
[ BiroSa @ 21.12.2004. 19:45 ] @
Pokusao sam i upravu si. Prodje "ko' s' nokta". Ali nazalost to mi ne rijesava problem.
Primjetio sam na radnim stanicama da u jednom momentu (ne uvijek) izbaci problem sa cookies-ima. Kao nije u mogucnosti da ih ...... ili primi ili salje ... nisam provalio sta je u pitanju.
Sve i da jeste problem u cookiesima pitanje je sta ih onemogucava? I sto bas Hotmail kad sve ostale stranice rade. Pokusao sam i preko outlooka da se nakacim, opet nista.
A imam osjecaj da je neka glupost....