[ sasa3791 @ 26.11.2004. 18:58 ] @
Treba da zapakujem prezentaciju koja je radjena u power pointu i posaljem je na konkurs.
Receno mi je radi lakseg rukovanja da se napravi auto run ili neki exe. file,
tako da budi prosto i jednostavno.

Tj. da li postoji neki {exe maker} koji trazi samo da se ubace odredjeni fajlovi, da im uprostim sto se vise moze

Mislim stvarno, sta prostije od klik na iconu same prezentacije u MSPP!!!

Potrebno hitno resenje zagonetke.
[ Corey @ 26.11.2004. 20:10 ] @
Dali ti treba autorun sa CD-a?
[ holivud @ 26.11.2004. 20:27 ] @
Ovaj programcic moze da ti posluzi za tako nesto, ne pravi exe fajl ali moze da ti napravi autorun sa cd-a bilo kojeg ili kojih fajlova:
http://www.softpedia.com/progD...run-Creator-Download-5253.html
za crack mi se javi
[ kloktor @ 27.11.2004. 12:25 ] @
U power pointu 2003 imas opciju na File meniju "package for cd" koja ti pravi to sto ti treba (krajnji korisnik cak ne mora ni da ima instaliran power point).

p.s. Za prethodne verzije ne znam
[ bakiman @ 27.11.2004. 12:43 ] @
Moja sestra ima koliko se sećam PP97 ili XP, nešto jeste,
I lepo je spakovala sve na CD, odabereš gde hoćeš da ti napravi folder sa celokupnim fajlovima koje obuhvata prezentacija, narežeš FAJLOVE U FOLDERU, a ne FOLDER na disk i kada ga ubaciš prezentacija sama kreće.

PS radi sigurnosti da li će ili neće krenuti prezentacija ti nareži kao što sam ti rekao fajlove iz napravljenog foldera, jer ranije vertije Win-a od XP-a ne mogu da traže AutoRun po CDu ako nije u (mislim da se kaže) rootu.

Dok Win XP može da traži AutoRun po svim mogućim folderima na CDu.

Da ne bi bilo eventualne zabune oko ROOT-a evo primera:

U root-u HDD-a imaš fajl JA.jpg - To ti je lokacija C:/ja.jpg
E sad imaš u folderu Windows fajl ja.jpg - on nije u root-u HDD-a jer je lokacija C:/windows/ja.jpg

Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

PozdraV
[ Nikola-15 @ 11.12.2004. 23:28 ] @
Mozes takodje skinuti neki od onih freebuild autoran-ova (CDA) kao sto ih ima na skoro svakom divx Cd-u i sam namestis sta ti treba
[ Sundance @ 12.12.2004. 21:41 ] @
HOWTO: Run the PowerPoint Viewer Directly from a CD-ROM