[ --SOULMaTe-- @ 07.04.2002. 22:55 ] @
Kako da iz mog projekta u VB6 da upisem neku novu vrednost u promenljivu i onda takav program sa tom vrednoscu promenljive snimi u novi exe. Da li ste shvatili ista ocu da kazem? :)
[ Illiron @ 07.04.2002. 23:28 ] @
Citat:
--SOULMaTe--:
Kako da iz mog projekta u VB6 da upisem neku novu vrednost u promenljivu i onda takav program sa tom vrednoscu promenljive snimi u novi exe. Da li ste shvatili ista ocu da kazem? :)


ne bash...
[ jc denton @ 07.04.2002. 23:57 ] @
Citat:
--SOULMaTe--:
Kako da iz mog projekta u VB6 da upisem neku novu vrednost u promenljivu i onda takav program sa tom vrednoscu promenljive snimi u novi exe. Da li ste shvatili ista ocu da kazem? :)


Nadam se da sam te dobro shvatio. Za ove stvari koristi se registry ili upises vrednost promenljive u neki fajl, znas ono Open, Put, Get ...

poz.
[ --SOULMaTe-- @ 08.04.2002. 13:52 ] @
Ehh...znao sam da me necete skontati. Znam ja to sa registryom al to nije ono sto mi treba. NPR. kad u Visual Basicu zavrsis program imas make exe meni znaci iz svog svog program napravim (exportujem) neki exe fajl, koji ce imati vrednost promenljive unete u glavni program. E da...edit server u sub7 radi na taj pricncip....ne brinite, ne nameravam nesto slicno. :)
[ jc denton @ 08.04.2002. 14:22 ] @
Znaci, kad pokrenes svoj .exe, on ce da napravi novi .exe i da ga snimi na disk recimo ? Ili ce taj tvoj .exe da ima konstantnu vrednost promennljive u sebi ?
Objasni detaljno sta hoces da uradis.
pogledaj

http://www.elitesecurity.org/tema.php?TopicID=3149